Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
1000 - 10000 грн
Термін:
1 - 30 днів
Ставка:
0,9%
Термін розгляду:
до 15 хв.
Документи:
Паспорт, ІПН
Форма видачі:
на картку
Ставка в день:
від 0,9 до 1,8%
Вік:
від 18 до 65 років

Loany: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 0,9% в день, до 10 000₴

Кредит в Loany: вимоги та умови

Взяти кредит в Лоан може кожен бажаючий, достатньо лише підготувати кілька документів і пройти швидку процедуру реєстрації.

Вимоги

 • паспорт і ідентифікаційний код;
 • активну картку будь-якого українського банку ;
 • мобільний номер телефону;
 • гаджет з доступом в інтернет;
 • адреса електронної пошти.

Документи будуть потрібні для ініціалізації клієнта, мобільний телефон для створення особистого кабінету Лоан, пошта для підписки на розсилку, а банківська карта для перерахування грошей. Адже в компанії Loany кредит онлайн на карту можна отримати без особистого візиту до відділення.

Параметри онлайн кредиту Лоан

 • сума — від 1 000 до 10 000 гривень;
 • терміни — від 1 до 30 днів;
 • відсоткова ставка — від 0,9% до 1,8% в день.

Для нових клієнтів діє акція Loany – знижка в розмірі — 50% на оформлення мікропозик онлайн.

Хто може отримати гроші

 • матуся в декреті;
 • пенсіонер;
 • студент;
 • офіційно безробітний;
 • приватний підприємець;
 • кожен, хто працює без оформлення;
 • людина з поганою кредитною історією в минулому.

Не варто переживати, що кредит в Loany не вдасться отримати. Якщо ввести достовірну інформацію про себе, відповісти на всі питання анкети і прив’язати банківську карту, то відсоток схвалення буде досить високим.

Про компанію

Все частіше мешканці різних регіонів України – Києва, Дніпра, Харкова чи Одеси стикаються з необхідністю отримання кредиту. Гроші часто потрібні негайно, тому часу на те, щоб збирати величезний пакет документів, брати довідку з роботи або залучати поручителів немає. До того ж зовсім не хочеться залучати родичів і друзів, оскільки доведеться розповідати про свою ситуацію, говорити, куди будуть витрачені гроші. Тому ідеальним рішенням стає кредитування в МФО.

Однією з таких компаній є Лоан. Саме тут можна отримати гроші на вигідних умовах і в той момент, коли вони дійсно необхідні.

Чому варто оформити кредит в Loany

 • швидкість прийняття рішення — всього п’ять хвилин на перевірку даних і сума перераховується на картку;
 • простота реєстрації;
 • можливість зробити все в режимі онлайн;
 • робота 24/7 – не доведеться залежати від часу або дня тижня;
 • високий відсоток схвалення – навіть людям, які мали погану кредитну історію в минулому;
  мінімумом документів.

Як взяти кредит онлайн в Loany: покрокова інструкція

Перше, що необхідно зробити — увійти до особистого кабінету Лоан. Постійні користувачі можуть зробити це за допомогою свого логіна і пароля. Для новачків механізм виглядає наступним чином:

 1. На сайті компанії потрібно знайти кредитний калькулятор. На ньому можна побачити два бігунка – один відповідає за суму, другий за терміни кредиту. Їх можна вільно рухати і встановлювати на потрібних відмітках. Справа дублюється інформація про позику. Там показується сума, а також дата погашення. Нижче формується підсумкова сума разом з відсотками. Якщо все влаштовує, то слід натиснути на кнопку “взяти позику.
 2. Перший етап реєстрації Loany – введення ПІБ, e-mail, створення пароля. Після чого на пошту приходить лист з посиланням, по якій необхідно перейти.
 3. Заповнення анкети для створення Лоан “мій кабінет. Тут потрібно вказати дані з паспорта та ІПН, адреса прописки та фактичного проживання, сімейний стан, відомості про працевлаштування, зразковому рівні доходу.
 4. Внесення даних людини, який би міг підтвердити інформацію про позичальника.
 5. Введення реквізитів карти: номер, термін дії, 3-х значний код на зворотному боці.
 6. Ознайомлення з кредитним договором. Важливо уважно прочитати кожну сторінку, щоб уникнути дезінформації. Якщо з усім згодні – натискаєте на кнопку “підписати”.
 7. Очікування перевірки, отримання відповіді.

Якщо прийнято позитивне рішення про видачу кредиту, то гроші протягом п’яти хвилин надійдуть на карту. У разі відмови потрібно перевірити поля анкети на граматичні помилки, помилки і заново подати запит.

Пам’ятайте, що в систему Лоан вхід з телефону, ПК або планшета надає ідентичний інтерфейс. Тому можна вибирати будь-який гаджет, інструкція залишиться колишня.

Як повернути кредит в Loany

Для того, щоб оплатити заборгованість, слід вибрати будь-який із запропонованих нижче способів:

 • увійти до особистого кабінету і зробити платіж з карти, на яку і був виплачений позику;
  перевести гроші з інший карти, наприклад, за допомогою мобільного додатку;
 • звернутися в банківську касу;
 • підійти до терміналу самообслуговування і зробити платіж за реквізитами;
 • скористатися накопиченими бонусами.

Продовження кредиту і реструктуризація боргу

Якщо у встановлений термін не вдалося повернути гроші, то настає прострочення в Лоан. Крім стандартної відсоткової ставки буде нараховуватися пеня. Таким чином підсумкова сума буде стрімко зростати. Щоб уникнути такої ситуації, слід активувати пролонгацію. Вона має на увазі збільшення терміну дії договору. Залишиться тільки оплатити відсотки за кожен день користування грошима.

Багатьох цікавить питання – чи існує реструктуризація в Лоан? Серед стандартних послуг вона не передбачена, проте в індивідуальному порядку після дзвінка на гарячу лінію Loany можна запросити відстрочку або розбивку платежу на рівні частини.

Промокоди та ації Лоані

На жаль, промокодом на Loany не існує. Вся справа в тому, що у компанії існує своя окрема програма лояльності, що дозволяє накопичувати бали за корисні дії. Наприклад, створення особистого кабінету, заповнення персональних даних, своєчасне погашення заборгованості. Накопичені окуляри можна обмінювати на знижки, погашати ними позику.

Відгуки

В інтернеті можна знайти безліч відгуків про Лоан. Всі вони написані реальними людьми, які в минулому або в даний час користуються послугами компанії. Їм можна довіряти, оскільки клієнти не тільки пройшли процедуру реєстрації, але і отримали гроші, а після постаралися повернути їх точно в строк. У більшості випадків відгуки про Лоан позитивні. Виділяють лояльні умови кредитування, великий відсоток схвалення заявок, якісну роботу служби підтримки, яка відповідає на всі питання і вирішує спірні ситуації. Незважаючи на це, є і негативні відгуки боржників Loany. Клієнтам не сподобалася висока процентна ставка, нарахування штрафів, які вони не зуміли сплатити вчасно.