Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
500 - 5000 грн
Термін:
3 - 30 днів
Ставка:
2.2%
Термін розгляду:
від 5 хвилин
Документи:
Паспорт, ІПН
Форма видачі:
на картку
Ставка в день:
від 2.2 до 2.2%
Вік:
від 18 до 65 років

Monetka: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 2.2% в день, до 5 000₴

Як взяти онлайн кредит Monetka: вимоги до клієнта

Пропонуємо відразу визначитися, на яких умовах можна взяти кредит онлайн у Монетці Для мікрокредитування важливі такі параметри як:

 • мінімальна і максимальна суми — від 500 до 5 000 гривень;
 • термін видачі грошей — від 3 до 30 днів;
 • відсоткова ставка (переплата) — 2,2% в день.

Як все відбувається — клієнт вибирає зручні йому умови, з розрахунком, що за кожен день користування грошима до тіла кредиту додається відсоток. Загальну суму можна побачити ще на етапі подачі запиту і якщо вона не влаштовує, не рекомендується переходити в реєстраційну форму.

Кредит в монетку відрізняється лояльністю. В першу чергу вона стосується вимог до позичальника. Фіксується тільки вік — від 18 до 65 років, наявність українського громадянства, відсутність безлічі кредитів в інших інстанціях. Додатково знадобиться:

 • паспорт і ідентифікаційний код;
 • мобільний телефон;
 • гаджет з доступом до інтернету;
 • активна банківська картка, на якій не буде заборгованості.

А ось будь-які інші папери, в тому числі довідка про доходи, не буде потрібно.

Про компанію

Однією з найпопулярніших компаній в сфері мікрокредитування є “Монетка”. Незважаючи на велику конкуренцію, в яку входять як банки, так і інші МФО, кредит в Monetka щодня оформляють сотні клієнтів. Серед них як новачки, які хочуть скористатися вигідною пільговою відсотковою ставкою, так і постійні клієнти, які на своєму досвіді переконалися як зручно і вигідно взяти кредит без застави в Монетці. Про те, як отримати позику і в чому переваги онлайн-кредитування — розповімо далі.

У Monetka кредит онлайн на картку має ряд переваг

 • швидкість — заповнення заявки, Зробити запит на відповідь займають близько десяти-п’ятнадцяти хвилин;
 • універсальність — можна вибирати необхідну суму на термін, який буде зручний;
  робота онлайн — житель Дніпра, Києва, Харкова, Одеси або іншого населеного пункту країни може подавати заявки і отримувати гроші на картку;
 • не буде потрібно особистий візит до відділення компанії;
 • економія часу і особистих сил;
 • докладний надання інформації – як про саму компанії, так і про акції, вигідні пропозиції, якими можна скористатися;
 • графік роботи — 24/7, що дозволяє отримувати гроші в актуальний час;
 • схвалення позики навіть тим, у кого була погана кредитна історія в минулого;
 • наявність гарячої лінії Монетка, де можна отримати вичерпну консультацію з будь-якого питання.

Монетка: реєстрація і можливості особистого кабінету

Постійні клієнти сервісу знають, як зайти в особистий кабінет Monetka. А от новачкам доведеться почати знайомство з послугами компанії з реєстрації. Це обов’язкова процедура, яка передбачає введення персональних даних, на підставі яких приймається рішення про кредитування. Пропонуємо детальніше ознайомитися з кожним кроком.

 1. Вибір параметрів кредиту. Все починається з того, що на головній сторінці сайту слід знайти кредитний калькулятор. Там вибирається термін і сума позики, а нижче моментально розраховується підсумкова сума, що включає в себе тіло кредиту і процентну ставку. Якщо все підходить, то необхідно натиснути на кнопку “отримати кредит”.
 2. Введення контактних даних. Необхідно написати номер мобільного телефону, на який протягом декількох секунд прийде код перевірки. Його потрібно вести в спеціальному віконці. Далі необхідно придумати пароль. В результаті номер телефону буде служити логіном для входу в особистий кабінет Монетка.
 3. Заповнення реєстраційної форми. Необхідно буде вказати персональну інформацію про себе. Прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, номер ідентифікаційного коду, дані з паспорта, прописку та фактичне місце проживання. Наступна сторінка буде присвячена додатковим даними: сімейним станом, освітою, зайнятості, зразковому рівню доходу.
 4. Верифікація картки. Для того щоб компанія видала кредит, необхідно ввести реквізити пластика. Слід прописати номер картки, дату її дії, тризначний код на зворотному боці. Після чого система пише невелику – суму близько однієї гривні, яка буде повернута відразу після проходження перевірки.Важливо! Картка в обов’язковому порядку повинна бути видана на позичальника. Пластик родичів, друзів або знайомих не підійде.
 5. Повторне введення параметрів кредиту і відправка запиту на перевірку.

У разі позитивного рішення гроші будуть переведені на рахунок протягом декількох днів. Не варто засмучуватися, якщо раптом прийшла відмова. Найчастіше це відбувається через граматичні або орфографічних помилок, друкарських помилок. Тому перше що потрібно буде зробити — перевірити правильність заповнення кожного поля. Після чого можна спробувати удачу ще раз.

Monetka: як повернути гроші

Позичальників завжди цікавить інформація, як погасити кредит. Адже всі знають, що кошти необхідно ввести чітко в строк, зазначений у договорі. Зробити це можна одним із способів:

 • зробити платіж з картки, дані які були вказані під час реєстрації;
 • звернутися в касу будь-якого українського банку;
 • скористатися терміналом самообслуговування .

Важливо не забувати, що гроші на рахунок компанії перераховуються протягом 3 днів, тому відкладати платіж не варто.

Як продовжити кредит у МФО Монетка

Якщо з якоїсь причини не вдалося повернути кошти точно в строк, то настає прострочення. Вона небезпечна тим, що за кожен день понад початкового терміну, крім комісії, буде нараховуватися пеня. Подібні штрафні санкції в кілька разів збільшать підсумкову суму до виплати. Тому важливо своєчасно активувати послугу пролонгації в Монетка. Вона дозволить продовжити дію договору і уникнути додаткових нарахувань.

Коли прострочення уникнути не вдалося, необхідно звертатися на гарячу лінію Монетки з проханням про реструктуризацію боргу. Таке рішення приймається фахівцями в індивідуальному порядку.

Акції та промокоди Монетка

Хочете ще більш лояльні умови кредитування? Тоді шукайте промокод на Монетку. Зазвичай він знаходиться в поштовій розсилці, на офіційному сайті компанії або її сторінці в соціальних мережах, наприклад, Фейсбук. Промокод вводиться в спеціальному вікні під час визначення параметрів кредиту.

Не варто забувати, що на регулярній основі проводяться акції в Monetka. Вони допомагають отримати грошову винагороду або призи за виконання умов розіграшу.

Відгуки про компанію Monetka

Відгуки клієнтів Монетки публікуються як на офіційному сайт компанії, так і інших ресурсах. Їх корисно вивчати перед тим, як подавати заявку на кредит, адже там можна дізнатися про деякі нюанси і особливості роботи МФО. Більше частини відгуки про Monetka позитивні. Клієнти високо цінують простоту оформлення позики і великий відсоток схвалення. Однак зустрічаються і негативні коментарі, де скаржаться на процентну ставку, штрафи і навіть відмови у видачі грошей. Зазвичай відгуки боржників Монетки завжди негативні, тому ми рекомендуємо перш ніж підписувати договір уважно вивчати всі його умови. Це дозволить уникнути нарахування пені у майбутньому.