Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
350 - 3000 грн
Термін:
7 - 30 днів
Ставка:
0.47%
Термін розгляду:
від 2 хв.
Документи:
Паспорт, ІПН
Форма видачі:
на картку, готівкою
Ставка в день:
від 0.47 до 1.3%
Вік:
від 18 до 65 років

Money24: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 0.47% в день, до 3 000₴

Як взяти онлайн кредит Мані 24: вимоги до позичальника

Щоб взяти кредит онлайн в Money24 необхідно виконати ряд простих дій і відповідати лояльним умовам, які висуває компанія. Йдеться про необхідні документи, аксесуарах і вікове обмеження:

 • вік позичальника повинен перевищувати 18 років;
 • обов’язкова наявність українського паспорта та ідентифікаційного коду;
 • мати при собі мобільний телефон і гаджет з доступом в інтернет;
 • зареєстрована електронна пошта;
 • активна картка будь-якого з українських банків.

Відповідно до законодавства України, отримати позику може тільки людина яка досягла повноліття . Паспорт та ІПН необхідний для підтвердження особи, телефон для реєстрації, пошта для відправки копії договору, а банківська карта для перекладу кредитних коштів. Важливо, щоб пластик був оформлення саме на позичальника, інакше система видасть відмову.

В Мані24 кредит онлайн на картку доступний за такими параметрами

 • сума — від 350 до 20 000 гривень;
 • терміни — від 7 до 30 днів;
 • відсоткова ставка — 0,47% при першому зверненні і 1,3% починаючи з другого кредиту.

Головна відмінність даної компанії в тому, що вона готова надати досить велику суму навіть новачкам, пропонуючи при цьому мінімальну процентну ставку. І навіть стандартна переплата є вигідною, в порівнянні з компаніями-конкурентами.

А додавши до цього той факт, що користувачеві не доведеться підтверджувати платоспроможність, можна прийти до висновку, що отримати гроші до зарплати може і студент, і пенсіонер, і матуся в декреті, і тимчасово безробітний, і приватний підприємець.

Про компанію

Якщо є необхідність в отриманні кредиту, то кращим рішенням буде звернутися в компанію Money 24. Ідея появи даної МФО грунтувалася на бажанні користувачів отримувати кошти без зайвої витрати часу.

Адже багато хто стикався з тим, що для найменшого позики доводилося збирати величезний пакет документів, доводити свою платоспроможність і нерідко залучати родичів і друзів, які повинні були щось підписувати. Виходячи з цього, кредит в Мані24 повинен був бути, в першу чергу, доступним кожному, простим, зрозумілим і оперативним. Проводилась активна робота і сьогодні взяти кредит в Money24 можна всього за 8 хвилин.

Клієнту достатньо ввести свої дані, щоб система миттєво перевірила їх і видала рішення. Чи не доведеться шукати третіх осіб, які б поручилися за вас, просити на роботі довідки або докладати якісь папери. На реєстрацію в системі може знадобитися близько 15 хвилин, зате в подальшому все заявки формуються в пару кліків.

Кредит в Мані24 це

 • просто — потрібно лише паспорт та ІПН;
 • надійно — все персональні дані знаходяться під захистом;
 • швидко — середній час реєстрації та формування заявки складає всього 8 хвилин;
 • економно-низька відсоткова ставка, яка не має на увазі ніяких прихованих платежів.

Переваги позики у Мані 24

 1. Всі процедури прості і зрозумілі, не доведеться витрачати на них багато часу.
 2. Заявка оформляється онлайн. А це означає, що де б не перебував клієнт – в Києві, Харкові, Дніпрі або Одесі він може без зусиль отримати гроші на картку.
 3. Ніякої паперової тяганини і надання непотрібних довідок.
 4. Все параметри кредиту видно ще до початку оформлення заявки. Отже, з ними можна ознайомитися і оцінити, чи зможете ви погасити підсумкову суму в термін.
 5. Вся інформація про компанію, а також позики знаходиться в Money24 особистому кабінеті, який автоматично створюється після реєстрації.
 6. Робота сервісу 24/7, а значить, що гроші доступні у вихідні чи свята.
  чи не доведеться підтверджувати мету використання коштів.
 7. Ніхто не дізнається про те, що ви зробили запит кредиту, адже не доведеться залучати третіх осіб для поручительства.

Реєстрація в системі і як працює Money24 "мій кабінет"

Користувачі, які регулярно користуються сервісом знають, що для оформлення нової заявки досить зайти в особистий кабінет Мані24 і в кілька кліків відправити запит на розгляд. А ось новачки іноді губляться, не знаючи, з чого треба починати. Щоб зробити процес реєстрації в Мані 24 ще простіше, ми створили покрокову інструкцію.

Інструкція по реєстрації в особистому кабінеті Мані24

 1. Зайти на сайт компанії і знайти на головній сторінці кредитний калькулятор.
 2. Пересунути бігунки на потрібні показники терміну і суми позики. Нижче автоматично буде розраховуватися переплата – тіло кредиту + відсоток за кожен день користування грошима. І якщо все влаштовує, необхідно натиснути на кнопку “отримати кредит”.
 3. Відкриється форма, яку важливо заповнити достовірними даними. Необхідно ввести інформацію з документів і відповісти на ряд питань – про сімейний стан, діяльності, зразковому рівні доходу.
 4. Прикріплення фото з паспортом в руках. Це необхідно для того, щоб мінімізувати можливість шахрайства.
 5. Введення реквізитів банківської картки.
 6. Відправка заявки на перевірку, підписання договору, отримання грошей на картку.

Від моменту початку реєстрації до отримання коштів зазвичай проходить 10-15 хвилин. А це означає, що можна розраховувати на компанію навіть в тих випадках, коли гроші потрібні вкрай терміново.

Однак існують випадки, коли приходить відмова замість довгоочікуваної суми. Чому так відбувається? Найбільш поширеною причиною є помилки — граматичні чи орфографічні. Випадкова помилка призводить до того, що, наприклад, номер ІПН не збігається. Ще одна причина — непогашені кредити в інших компаніях, які в сукупності складають велику суму.

Як сплатити кредит в Money24

Щоб повернути кредит Money 24, будь то своєчасно або достроково, необхідно вибрати для себе один із способів:

 • зробити платіж з картки, яка була верифікована в системі;
 • перевести гроші з іншого банківської картки;
 • звернути в касу;
 • скористатфися терміналом.

Пролонгація позики

Якщо з якоїсь причини не вдалося погасити заборгованість, то настає період прострочення. Вона несе негативні наслідки для позичальника, оскільки одночасно з відсотками нараховується штраф. Відповідно, з кожним днем ​​загальна сума починає стрімко збільшуватися. Як бути в такій ситуації?

Кращим рішенням стає активація пролонгації Money24. Вона автоматично продовжує термін дії договору на 7, 15 або 30 днів. Необхідно буде лише сплатити відсотки за користування грошима понад спочатку заявленого терміну. ​​

Але якщо і цього недостатньо, що слід звертатися на гарячу лінію Мані 24. Фахівцям треба розповісти ситуацію, яка склалася і вони в індивідуальному порядку можуть прийняти рішення про реструктуризацію боргу. Вона можлива тільки в разі реально вагових причин не платити кредит своєчасно.

Промокоди Мані 24 та акції

Лояльні умови кредитування і мінімальні вимоги до позичальників – далеко не всі переваги, якими володіє компанія Мані24. Щоб ще більше порадувати своїх клієнтів, компанія ввела використання промокодом Money24. Вони являють собою комбінації з цифр і букв, які можна ввести в спеціальне поле під час реєстрації або оформлення заявки. Вони дають додаткову знижку, завдяки якій умови стають ще більш привабливими. Постійні клієнти регулярно отримують промокодом на 20-60% знижки.

Щоб скористатися пропозицією, необхідно підписатися на поштову розсилку, а також стежити за новинами компанії у соціальних мережах, наприклад, Фейсбук.

Додатково, в Money24 проводяться акції, що дозволяють виграти цінні призи або грошову винагороду.

Відгуки про Money24

Компанія, яка надає послуги мікрокредитування, отримала різні відгуки в інтернеті. Їх залишають реальні користувачі, які встигли протестувати сервіс. Найчастіше про Мані 24 відгуки позитивні. У позитивному ключі користувачі розповідають про локальні умовах, швидкому ухваленні рішення про видачу грошей, кваліфіковану роботу служби підтримки. Одночасно з цим є відгуки боржників Money 24, які завжди зі знаком мінус. Людям виявилося складно погасити позику і вони накопичували як тіло кредиту, так і штрафи.