Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
500 - 7000 грн
Термін:
2 - 30 днів
Ставка:
0,01%
Термін розгляду:
від 15 хв.
Документи:
Паспорт, ІПН
Форма видачі:
на картку
Ставка в день:
від 0,01 до 1,99%
Вік:
від 18 до 65 років

Money4you: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 0,01% в день, до 7 000₴

Як можна отримати онлайн кредит у Money4you

Тут можна отримати в борг від 500 до 12 000 грн. Але врахуйте, максимальна сума новачкам не доступна. Вона збільшується поступово, коли він підтверджує свою платоспроможність і фінансову дисциплінованість.

При першому зверненні можна отримати не більше 7 000 грн. Взяти кредит онлайн Money4you можна дуже швидко, після реєстрації рішення приймається лише за 5 хвилин. Де ще за такий час можна взяти в борг?

Для отримання коштів можна вказати активну картку будь-якого українського банку. У деяких МФО приймають тільки певні типи карток з встановленого переліку банків. Але в Money 4 YOU не важливо, який банк обслуговує вашу картку, головне щоб вона була активною і видана на ім’я позичальника. Вказувати номер пластика родичів або знайомих не можна, це може стати причиною блокування і ви в подальшому не зможете користуватися послугами цієї компанії.

Термін кредитування від двох до тридцяти днів. Можна повернути позику достроково без додаткових комісій або штрафів, при цьому заплативши відсотки тільки за фактичні дні користування позикою.

Відсоткова ставка складе 1.99% в день. Реальна річна ставка — 726.35%. Може бути це і зависока ставка, люди готові платити за швидкість і зручності.

Про компанію

Money4YOU — мікрофінансових компанія, яка веде свою роботу з початку 2019 року. Вона займається видачею коштів в борг, у тому числі на умовах фінансового кредиту. Це сервіс простого кредитування в інтернеті, який дозволяє взяти кредит у Маніфо дистанційно, без відвідування банків, всього за п’ять хвилин. Договір позики складається тільки в електронному вигляді.

Це фінансова паличка-виручалочка для тих, кому терміново потрібні гроші. Кредит в Money4you — це гроші в борг відразу на картку без перевірок, без довідок, без поручителів, з поганою кредитною історією.

Підтримка МФО потрібна, коли вам потрібна невелика сума на короткий термін. Ця компанія створює комфортні умови кредитування, без зайвої банківської бюрократії та паперової тяганини.

Кредит Money4YOU — фінансовий продукт для тих, хто хоче взяти в борг, не виходячи з дому, навіть не встаючи з дивана.

Коротко про переваги Money4you

 • Ця компанія працює цілодобово, без вихідних і свят. За необхідності можна взяти в борг у будь-який момент і не чекати цілі вихідні поки відкриється банк.
 • Сюди не потрібно збирати велику купу довідок і документів, тільки паспорт та ІПН.
 • Мані 4 Ю відгуки клієнтів свідчать про тому, що тут видають позики всім громадянам України з 18 до 65 років. Немає прив’язки до соціального статусу або типу працевлаштування. Клієнтом компанії може стати студент, офіційно безробітний або державний службовець. Для тих, хто працює без оформлення це відмінний спосіб кредитування, оскільки вони не можуть надати довідку про розмір заробітної плати або копію трудової книжки.
 • Кредитування проходить дистанційно у онлайн режимі. Не потрібно їхати до відділення і витрачати багато часу на очікування в чергах. У цій компанії видадуть позику не залежно від того де ви знаходитесь, у Києві, у Дніпрі, Харкові, Одесі або невеликому селі біля Львова. Головне наявність доступу в інтернет і банківської картки.
 • Тут не вимагають шукати поручителів або залишати заставу.
 • Кошти в борг можна отримати дуже швидко. Хвилин 10-15 на реєстрацію і п’ять хвилин на прийняття рішення.

Схема оформлення позики

Щоб скласти договір кредитування і отримати гроші на картку потрібно пройти кілька наступних обов’язкових етапів:

 1. Споживач знайомиться з інформацією МФО на офіційному сайті компанії в відповідних розділах.
 2. В електронному калькуляторі необхідно вибрати параметри позики — суму і термін дії кредиту, зареєструватися і увійти в особистий кабінет money4you, подати заявку і підписати паспорт позики, який буде згенеровано за вказаними параметрами. Відповідальність за достовірність наданої інформації лежить на позичальнику.
 3. Верифікація банківської картки. Для цього МФО блокує у Вас випадкову суму до двох грн. Ви зв’язуєтеся зі своїм банком, щоб дізнатися точну суму заблокованих коштів і вказуєте її у вікні верифікації. Потім ваші особисті гроші будуть автоматично розблоковано. Ця процедура необхідна для попередження шахрайства і підтвердження того, що займ бере власник банківської картки.
 4. Вивчення кредитоспроможності і боргового навантаження шляхом перевірки зазначеної інформації в Маніфію особистий кабінет і даних з УБКІ, а також інших відкритих джерел.
 5. Перевірка оферти після Money4YOU вхід в особистий кабінет. Позичальник вивчає всі умови, якщо йому щось незрозуміло може задати питання щодо умов договору до моменту прийняття рішення.
 6. Ухвалення оферти та укладання кредитного договору шляхом відправки МФО відповідного електронного повідомлення, підписаного одноразовим цифровим кодом.

Після підписання кредитного договору гроші відразу надходять на картку позичальника і в цьому випадку вже не можна відмовитися від позики. Буде потрібно повернути тіло позики з відповідними відсотками за фактичний термін використання, але мінімумом два дні. Наприклад, ви взяли мікропозику, повернули його через годину, але відсоток потрібно сплатити за два дні, далі тільки за фактичний термін користування кредитними коштами.

Як погасити кредит в Money4You

Повернути гроші потрібно у встановлений кредитним договором термін або раніше. Необхідно, щоб гроші надійшли на рахунок кредитора в останній день дії договору, враховуйте цей момент при відправці коштів різними засобами.

Маніфо повернути кредит можна у касі будь-якого банку країни за реквізитами зазначеним на сайті МФО, через платіжні термінали, але компанія рекомендує термінали ПриватБанку.

Найшвидший і простий спосіб оплати, за відгуками про Money4You це зі своєї картки в особистому кабінеті кредитора — без комісій, швидко, гроші відразу надходять на рахунок кредитора . Якщо на вашій картціі коштів для оплати недостатньо, можна додати ще одну і з легкістю провести платіж.

Продовження кредиту

Якщо у вас не виходить вчасно здійснити оплату, можна скористатися послугою Money4You пролонгація. Ви сплачуєте тільки відсотки, і далі користуєтеся грошима компанії, не виходячи на прострочення в Money 4 you. У цьому випадку кредитна історія залишається без негативних оцінок, що не перешкодою з подальшим кредитуванням в інших організаціях.

Реструктуризація — це індивідуальна послуга, на яку йде компанія, для позичальників, що опинилися в складній ситуації з простроченням більше місяця. Боржнику більше не нараховується пеня, сума боргу не росте, його поточний борг розбивається на кілька частин і при цьому позичальник зобов’язується вносити платежі в обумовлені дати. Але такі умови індивідуальні і компанія йде на зустріч тільки тим, хто завжди на зв’язку і не ховається від оплати боргу.

Промокоди та акції Money4You

Для новачків Money4You кредит онлайн на картку вийде практично безкоштовним, перша позика в цій компанії видається під 0,01%. Але за акцією під нульовий відсоток кредит можна взяти тільки на 15 днів!

Промокод Маніфо дає можливість скористатися позикою на більш лояльних умовах з приємною знижкою або іншими бонусами. Промокод Money4YOU можна отримати по електронній пошті або по смс. Його можуть надіслати в подарунок на день народження або перед великими святами, стежте за повідомленнями від МФО, щоб не пропустити вигідні умови.

Відгуки про Money4You

В інтернеті, на різноманітних форумах і в соціальних мережах досить багато відгуків про цю компанію. Вона веде свою діяльність з початку 2019 року і вже встигла заробити безліч коментарів. Ті громадяни, які вчасно cплачують позики, залишають або позитивні або нейтральні, а ось Маніфо відгуки боржників найчастіше негативні, тому що вони стикаються з примусовим стягненням. Якщо у вас є свій досвід кредитування у цій компанії, не мовчіть, залиште, будь ласка, свій коментар у формі нижче, сподіваємося, він буде корисним для інших користувачів нашого сайту.