Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
500 - 4000 грн
Термін:
5 - 30 днів
Ставка:
0.01%
Термін розгляду:
від 5 хвилин.
Документи:
Паспорт, ІПН
Форма видачі:
на картку
Ставка в день:
від 0.01 до 1.8%
Вік:
від 18 до 65 років

MyWallet: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 0.01% в день, до 4 000₴

Як можна отримати у Май Воллет кредит онлайн на картку

Онлайн кредит MyWallet може отримати кожен бажаючий, хто заповнив реєстраційну форму і буде відповідати мінімальним вимогами компанії. Існують обмеження за віком – від 18 років, а також обов’язкові умови – наявність документів, що підтверджують особу, картки банку, мобільного телефону. До того ж, компанія активно співпрацює з підприємцями, пропонуючи їм власну програму кредитування.

Умови кредиту для фізичних осіб

 • сума — від 500 до 15 000 гривень;
 • терміни — від 5 до 30 днів;
 • відсоткова ставка — 0,1% при першому зверненні, 1,8% з другого кредиту.

Умови кредитування для підприємців

 • сума — від 5 000 до 30 000 гривень;
 • терміни — до 3 місяців;
 • нараховані відсотки — 0,01% -1,8%.

Важливо! Пільгова відсоткова ставка — 0,1% діє тільки для нових клієнтів і тільки перші п’ять днів. Якщо позика оформляється на більш тривалий термін, то починаючи з 6-го дня активується стандартна переплата.

Про компанію

Коли в житті виникають фінансові труднощі, багато людей вдаються до послуги кредитування. Адже не завжди є можливість попросити в борг у родичів і друзів, до того ж доведеться розповісти, навіщо потрібні кошти і куди вони будуть витрачені. А взяти кредит онлайн в MyWallet вийде без залучення зайвої уваги, звіту про мету використання грошей, застави та поручителів. Досить буде зайти на сайт компанії, пройти реєстрацію, виставити параметри кредиту і необхідна сума відправиться прямо на банківську картку.

Для компанії не має значення стать, тип зайнятості, наявність офіційного працевлаштування. В Май Валет взяти кредит на картку без дзвінків зможе навіть студент, пенсіонер, матуся у декреті. Гроші будуть перераховані навіть в тому випадку, якщо в минулому був невдалий досвід з виплатою грошей, погана кредитна історія.

Переваги сервісу MyWallet кредит

 • можливість отримати грошові кошти людьми пенсійного віку, яким в банках і інших фінансових компаніях постійно відмовляють;
 • ніяких довідок, паперів з роботи і інших документів, що підтверджують платоспроможність;
 • минула кредитна історія не береться до уваги, оскільки компанії важливо лише поточний стан справ;
 • акції Май Валет дозволяють отримати цінні призи, гроші і знижки на обслуговування;
  проста і зрозуміла анкета, на заповнення якої витрачатися десять хвилин;
 • немає прив’язки до місця проживання і відділення компанії — все відбувається в онлайн-режимі;
 • обробка заявки займає пару хвилин.

Як оформити заявку МайВоллет: детальна інструкція

Кожен клієнт компанії під час процедури реєстрації створює в МайВоллет особистий кабінет. Це персональна сторінка, де будуть зберігатися дані з документів, історія кредитування, інформація щодо поточного займу, а також публікуються новини компанії.

Постійні користувачі можуть зайти в особистий кабінет MyWallet за допомогою свого логіна і пароля, а от новачкам необхідно почати з заповнення реєстраційної форми. Зробити це не важко, оскільки кожен крок супроводжується чіткою інструкцією, а все поля підписані. Однак для простоти процесу пропонуємо слідувати нашому керівництву.

Як проходить в Май Воллет реєстрація

 1. На головній сторінці сайту необхідно знайти кредитний калькулятор. На ньому можна побачити два індикатори. Перший відповідає сумі, другий – термінами позики. Щоб вибрати відповідні параметри кредиту слід пересунути бігунки на потрібні позначки. Нижче сформується два рядки: “сума до погашення” (з урахуванням нарахування відсотків) і “дата повернення” (останній день, коли можна повернути кошти). Якщо все влаштовує – натискаємо на кнопку “отримати гроші”.
 2. Далі слід заповнення реєстраційної форми. Необхідно буде прописати дані з документів, дату народження, сімейний стан, контакти двох людей, які можуть підтвердити цю інформацію.
 3. Наступна вкладка присвячена місцю проживання. Потрібно ввести адреси як прописки, так і фактичного проживання.
 4. Дані пункти присвячені працевлаштування. Потрібно відповісти на питання щодо зайнятості та зразкового рівня доходу.
 5. Прикріплення скан-копій документів.
 6. Верифікація банківської картки.
 7. Повторне введення суми і термінів кредиту, після чого все це трансформується в текст договору, який обов’язково слід прочитати.
 8. Підтвердження заявки і очікування дзвінка оператора, який уточнить введену інформацію і відправить запит на розгляд.
 9. У разі позитивної відповіді гроші зараховуватися на вказаний номер картки.

Зручно, що в особистий кабінет Май Воллет доступний вхід з мобільного телефону, планшета, комп’ютера. Інтерфейс не відрізнятиметься, який гаджет не був би обраний. До того ж, завжди можна зайти в особистий кабінет для того, щоб дізнатися розмір обов’язкового платежу, залишок по кредиту.

Як повернути кредит в Май Воллет

Оплатити позику також просто, як і отримати гроші на банківську картку. Для цього можна підібрати оптимальний варіант — як віддалений, так і зі зверненням до відділення фінансових компаній. Найбільш популярні способи:

 • оплата з картки, яка була верифікована в особистому кабінеті;
 • переказ за реквізитами в касі банку;
 • через термінал самообслуговування, який може бути встановлений як в банках, так і ТРЦ.

Прострочення в MyWallet: що робити?

Простроченням називається період після закінчення дії кредитного договору, коли позичена сума не була виплачена в строк. За порушення запропонованих правил, користувач до стандартної відсоткової ставки отримує пеню. Таким чином, підсумкова сума починає рости. Щоб не допустити такої ситуації, необхідно своєчасно активувати послугу пролонгації. Щоб нею скористатися, доведеться сплатити тільки відсотки за кожен день користування коштами, при цьому штрафні санкції застосовуватися не будуть.

Багато користувачів запитують, чи доступна реструктуризація в Май Валет. Такі рішення приймаються в індивідуальному порядку після детального розгляду ситуації, що склалася.

Промокоди та акції MyWallet

Для того, щоб зробити співпрацю ще більш вигідним, в компанії ввели використання промокодом. Це спеціальні комбінації, які розміщуються на офіційному сайті та на сторінках МайВоллет в соціальних мережах, наприклад, в Фейсбук, сайтах-агрегаторах.

Ввести цифро-буквене значення можна на етапі подачі заявки в спеціальному полі, натомість компанія надасть знижку на користування грошима. Доведено, що промокодом на MyWallet дозволяють заощадити до 50% коштів.

Відгуки про MyWallet

За час роботи компанії зібралося безліч реальних відгуків про Май Воллет, які можна прочитати на просторах інтернету і офіційному сайті. У більшості випадків думки людей позитивні. У відгуках детально розповідається про лояльність компанії, як легко отримати гроші, а після повернути їх.

Клієнтам подобається, що MyWallet надає високий відсоток схвалень заявок, тому практично кожен може розраховувати на позику. А ось відгуки боржників Май Валет частіше негативні. Вони скаржаться на високу відсоткову ставку і нарахування штрафів.