Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
600 - 10000 грн
Термін:
2 - 70 днів
Ставка:
0.01%
Термін розгляду:
від 20 хв.
Документи:
Паспорт, ІПН
Форма видачі:
на картку, готівкою
Ставка в день:
від 0.01 до 2.00%
Вік:
від 18 до 70 років

Швидко гроші: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 0.01% в день, до 10 000₴

Отримати кредит онлайн в Швидко Гроші на картку

Які критерії важливі при виборі кредитної організації? Звичайно ж це:

 • відсоткова ставка;
 • максимальна сума позики;
 • терміни, на які видаються гроші.

І тут Швидко Гроші має значну перевагу. Почнемо по порядку. Коли необхідні кілька тисяч до зарплати, кошти на погашення боргу або здійснення платежу, то важливим стає питання — скільки можна отримати вже при першому зверненні. Компанія стверджує, що вони готові видати до 9 000 гривень новим клієнтам, і до 30 000 постійним користувачам. І все це за кілька кліків.

Віддавати гроші можна за 3 дні (мінімум), або протягом 70 днів (максимальний термін). При цьому, пільгова ставка буде працювати тільки в перші дні користування засобами.

Детальніше про переплату. Відсоткова ставка  сума, яка щодня додається до тіла кредиту. Вона становить всього 0,01% при першому позику, і 2% починаючи з другого кредиту.

Як це працює:

 • користувач вибирає суму і термін кредиту;
 • за кожен день реального користування грошима йому нараховується відсоток — 0,01% протягом 14 днів, і 2% з 15 дня;
 • якщо це повторне кредитування, то відразу діє стандартна ставка — 2%.

Завдання клієнта своєчасно погасити заборгованість з урахуванням нарахованих відсотків.

Що потрібно для отримання грошей в Швидко Гроші

 • українські паспорт і ІПН;
 • активна банківська картка;
 • мобільний телефон;
 • доступ до інтернету;
 • e -mail.

Ще одна важлива вимога — досягнення повноліття, оформити кредит з 18 років можна на карту будь-якого банку.

Про компанію

Вперше жителі Києва, Харкова, Одеси та інших регіонів України, змогли отримати мікрокредит від компанії ШвідкоГроші в 2012 році. Саме тоді розпочало роботу дане МФО, яке, на сьогоднішній день, має безліч задоволених клієнтів по всій країні.

Адже для того, щоб взяти кредит в Швидко Гроші не доведеться навіть виходити з дому. Можна відпочивати, знаходитися на роботі чи навчанні, бути в дорозі, стояти в черзі або гуляти з дитиною на дитячому майданчику. Все, що потрібно для отримання кредиту в Швидко Гроші – гаджет з доступом до інтернету, документи, що засвідчують особу, активна банківська карта. Вся паперова тяганина залишилася в минулому. Онлайн кредит в ШвидкоГроші не передбачає підтвердження платоспроможності. Тому ніякої довідки з роботи не буде потрібно. Також не потрібно буде залучати третіх осіб, оскільки підписи і поручителів скасовані.

Ще одна перевага – взяти кредит онлайн в Sgroshi можна навіть в тому випадку, якщо в інших фінансових компаніях було відмовлено. Адже МФО важливо тільки нинішній стан справ, а не негативний досвід в минулому.

Переваги компанії Швидко Гроші

 1. Чесність. Клієнту не доведеться нічого, крім тіла кредиту і відсоткові ставки. Будь-які приховані платежі відсутні.
 2. Вигода. Якщо вдається погасити заборгованість достроково, то процентна ставка буде перерахована на користь клієнта.
 3. Робота онлайн. Всі дії можна робити в віддаленому форматі.
 4. Безпека. Персональні дані знаходяться під надійним захистом.
 5. Швидкість роботи. Порядку 10 хвилин доведеться витратити на заповнення реєстраційної форми, і ще пара хвилин піде на підтвердження заявки.
 6. Зручність. В особистому кабінеті Швидко Гроші можна не тільки подати заявку на кредит, а й подивитися історію платежів, суму залишку, ознайомитися з останніми новинами.
 7. Мінімум документів – тільки паспорт та ідентифікаційний код.
 8. Оперативна робота гарячої лінії ШвідкоГроші.
 9. Можливість пролонгації і реструктуризації заборгованості.
 10. Компанія завжди йде назустріч своїм клієнтам.

Що таке Швидко Гроші особистий кабінет: особливості реєстрації

Для того щоб зробити запит на отримання кредиту, необхідно зайти в особистий кабінет Швидко Гроші. Зробити це можна завдяки логіну та паролю. Ну де їх отримати, якщо це перше звернення в компанію? Для новачків обов’язковою процедурою є реєстрація, В процесі якої вводяться дані з документів, реквізити банківської картки, а також створюється персональна сторінка в системі.

Реєстрація

 1. Необхідно зайти на офіційний сайт Sgroshi і на головній сторінці знайти кредитний калькулятор.
 2. За допомогою двох бігунків виставити оптимальні терміни кредитування і суму. Після чого потрібно натиснути на помаранчеву кнопку “отримати гроші”.
 3. Наступний крок — внесення даних про себе. Буде потрібно вказати ПІБ, дату народження, інформацію з паспорта та ІПН, номер мобільного телефону.
 4. Додаткові відомості. Необхідно заповнити поля і відповісти на питання щодо сімейного стану, місця роботи, зразкового рівня доходу на місяць.
 5. Далі система може запросити контакти родича або знайомого, який може підтвердити внесену вище інформацію.
 6. Вказівка ​​номера банківської картки .
 7. Очікування дзвінка оператора для підтвердження даних.

Після цього залишиться дізнатися результат перевірки. У разі позитивного рішення, гроші за лічені хвилини надійде на розрахунковий рахунок. Якщо раптом прийшла відмова, не варто засмучуватися раніше часу. Найчастіше причиною такої відповіді є граматичні помилки. Необхідно ще раз перевірити правильність заповнення анкети і повторити запит.

Пам’ятайте, що тільки достовірна інформація дозволить отримати кредит в компанії.

Як повернути гроші Швидко Гроші

Для того щоб оплатити кредит, необхідно вибрати один із способів:

 • здійснити платіж з картки, дані які введені в особистому кабінеті;
 • прийти в будь-який стаціонарне відділення ШвідкоГроші і зробити оплату готівкою;
 • скористатися терміналом самообслуговування;
 • у відділенні будь-якого українського банку.

Продовження та пролонгація позики

Незважаючи на таке розмаїття можливостей оплати, існують випадки, коли позика погашається пізніше зазначеного терміну. І вже з першого дня настає період прострочення, а значить і штрафних санкцій. Крім відсотків буде нараховуватися пеня, яка моментально збільшить підсумкову суму до виплати. Щоб не допустити такої ситуації, необхідно своєчасно активувати послугу пролонгації у Швидко Гроші.

Щоб вона почала свою роботу, потрібно сплатити відсотки за дні користування кредитом. Штрафи в такому випадку нараховуватися не будуть.

Але якщо сума позики вже встигла зрости і немає можливості розрахуватися з компанією, необхідно вирішувати проблему в індивідуальному порядку — запитувати реструктуризацію.

Промокоди Швидко Гроші та акції

Зробити умови кредитування ще більш лояльними допоможе промокод на ШвідкоГроші. Це спеціальна комбінація з букв і цифр, яку можна ввести в спеціальне поле. Де отримати код:

 • у поштовій розсилці;
 • на офіційному сайті компанії;
 • на сторінці Швидко Гроші у соціальних мережах, наприклад, Фейсбук;
 • на сайтах-агрегаторах.

Додатково діють різні акції. Деякі з них мають обмежений час проведення, інших працює безстроково. Вони дозволяють отримувати знижки на користування послугами компанії, або цінні подарунки, у тому числі гроші.

Відгуки

Оскільки компанія працює на фінансовому ринку України протягом багатьох років, у мережі можна зустріти різні відгуки про Швидко Гроші. Користувачі високо оцінюють лояльність МФО, адже тут може отримати велику суму і пенсіонер, і студент, і матуся в декреті. Дистанційна робота — ще один плюс, який виділяють клієнти. А ось відгуки боржників Sgroshi зазвичай негативні. Люди висловлюють невдоволення високою відсотковою ставкою, штрафами, які формують велику суму до погашення.