Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
300 - 3000 грн
Термін:
1 - 30 днів
Ставка:
0,01%
Термін розгляду:
від 5 хвилин
Документи:
Паспорт, ІПН
Форма видачі:
на картку
Ставка в день:
від 0,01 до 1,19%
Вік:
від 18 до 65 років

Smartiway: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 0,01% в день, до 3 000₴

Як взяти кредит в Смартівей

Оскільки дане МФО відрізняється своєю технологічністю, перше, що необхідно зробити кожному користувачеві — встановити мобільний додаток на смартфон. Саме так відбувається формування заявки, введення персональних даних і інші операції, пов’язані з позикою.

Параметри  кредиту

 • мінімальна сума — 300 грн;
 • максимальна сума — 15 000 грн ;
 • терміни — від 1 до 30 днів;
 • відсоткова ставка — 0,01-1,19%.

При першому зверненні в компанію діють пільгові умови. Вони припускають, що користувачеві необхідно краще пізнати всі особливості мікрокредитування, спробувати на собі всі переваги швидкого отримання грошей. Тому переплата буде незначною — всього 0,01% день. Однак є і мінус — кредит під 0 максимальну суму отримати не вдасться. А ось вже з другого візиту можна збільшувати суму, але і відсоткова ставка трохи зросте.

До позичальників Смартівей дуже лояльне ставлення. Тому вимоги з ним мінімальні:

 • досягнення повноліття (18 років);
 • наявність українського паспорта та ІПН;
 • особистий смартфон з доступом до інтернету;
 • активна банківська картка.

Більше не доведеться довго шукати кредитне відділення, стояти в черзі і після розуміти, що до обіцяної суми не вистачає якоїсь довідки. Отже, позику без відмови можуть отримати студенти, пенсіонери, тимчасово безробітні або працюють неофіційно люди, матусі в декреті.

А подавати заявку можна не тільки з дому, але і з робочого місця, в дорозі, стоячи в черги в магазині або гуляючи з дитиною на дитячому майданчику.

Чому мобільний додаток краще стаціонарного відділення

 1. У Смартівей вхід з телефону дозволяє відразу ж отримати кредит. Це як ніби банк у кишені, який прийде на виручку у потрібну хвилину.
 2. Чи не доведеться залучати третіх осіб. Ніяких поручителів, їх підписів і запевнення паперів.
 3. Жителі Києва, Харкова, Дніпра, Одеси та інших міст країни можуть за лічені хвилини отримати заповітну суму.
 4. Виключений людський фактор — все вирішує система, яка не помиляється .
 5. Залучення до роботи принципово нових технологій.
 6. Простий і зрозумілий мобільний додаток, з яким зможе розібратися навіть той, хто далекий від сучасних технологій.

  Про компанію

  Легко, просто і тільки за допомогою мобільного телефону — так характеризує себе компанія Smartiway, кредит у якій можна отримати протягом всього 15 хвилин.

  Все почалося у 2013 році, коли зібралася команда однодумців, зважившись об’єднати знання у фінансовій сфері з просунутими інтернет-технологіями. Перші проекти в Україні та за кордоном, злети і падіння і ось нарешті з’явилося мікрокредитування.

  Головні відмінності кредиту в Смартівей —максимальна швидкість, доступність, сучасність, інноваційність. Важливо, щоб кожен клієнт не просто міг взяти кредит онлайн в Smartiway, але і стає учасником системи соціальної відповідальності, відчуваючи при цьому тільки позитивні емоції.

  Головні переваги Smartiway

  1. Взяти кредит з поганою кредитною історією в Смартівей можна з будь-якої точки країни. Адже для цього не доведеться особисто відправлятися в офіс організації або приносити папку з купою документів. Все можна зробити за допомогою інтернету і спеціального мобільного додатку.
  2. Мінімум документів. Такий підхід позбавляє від необхідності підтвердження платоспроможності і зайвої паперової тяганини.
  3. Смартівей кредит онлайн на картку видає, беручи за основу, рішення штучного інтелекту. Система перевіряє введені дані, а після дає відповідь – “відмова” або “схвалення”.
  4. У компанії підрахували, що середній час, який витрачає клієнт на оформлення заявки — 2,5 хвилини.
  5. Прозорі умови співробітництва.
  6. Онлайн кредит Smartiway — це розумна видача позик, оскільки практично всі процеси виконує автоматизована система.
  7. Безпека на рівні світових стандартів. Чи не доводиться переживати, що персональними даними може заволодіти третя особа.

  Як отримати кредит і що таке Smartiway особистий кабінет

  Перше, що необхідно зробити, щоб з’явилася можливість зайти в особистий кабінет Смартівей — завантажити додаток. Це займає пару хвилин.

  Процедура реєстрації в Smartiway

  1. Вказується номер мобільного телефону, на який протягом декількох секунд прийде код. Його необхідно ввести в спеціальне поле.
  2. Потім придумується надійний пароль. Правила його створення вказані в інструкції. Він необхідний для того, щоб в майбутньому без праці можна було здійснити в Смартівей вхід в особистий за допомогою всього двох параметрів — логіна і пароля.
  3. Відкривається аналог кредитного калькулятора, на якому необхідні виставити бажану суму і терміни кредиту. Нижче відображається підсумкова сума, разом з відсотками, нарахованими за дні користування грошима. Якщо все влаштовує, то необхідно натиснути на кнопку “отримати кредит”.
  4. Доступним стає поле для введення ідентифікаційного коду, а після рядок для ПІБ. Для дівчат актуальним є графа дівочого прізвища.
  5. Останній крок — введення реквізитів картки і її верифікація. Під час такої процедури на рахунку тимчасово заблокується мінімальна сума (близько 1-2 гривень). Це потрібно для того, щоб перевірити справжність пластику. Після перерахування кредитної суми кошти повернуться назад.

  Заповнена заявка відправляється на обробку. Зазвичай це займає пару хвилин, після чого гроші перераховуються на рахунок. Важливо розуміти, що в деяких випадках відбувається відмова. Не варто панікувати, якщо так сталося з вами. Іноді досить ще раз перевірити ще раз всі дані, оскільки нерідко люди допускають помилки або випадково вводять інші цифри.

  Які можливості дає Смартівей мій кабінет

  • оформлення заявки на новий кредит;
  • доступ до інформації про бонуси, акції, новини компанії;
  • редагування і доповнення персональної інформації;
  • налаштування програми;
  • історія дій.

  Як повернути гроші у Смартівей

  Для того, щоб погасити кредит в компанії, необхідно скористатися одним з нижченаведених способів:

  • відкрити мобільний додаток і зробити оплату з картки, дані якої введені в систему;
  • звернутися до каси банку ;
  • скористатися онлайн-банкінгом і перевести гроші з іншого розрахункового рахунку;
  • підійти до терміналу самообслуговування і зробити транзакцію через нього.

  Буде потрібно ввести свої дані — ПІБ, а також реквізити компанії.

  У Smartiway прострочення: що робити?

  Якщо не вдається погасити заборгованість точно в строк, то відсоткова ставка зростає до 2,29% в день, які додаються до тіла кредиту. Це призводить до того, що підсумкова сума до погашення починає стрімко збільшуватися. Щоб не допустити такої ситуації, необхідно активувати послугу пролонгації.

  На відміну від інших компаній, пролонгація в Смартівей може бути підключена навіть після того, як закінчився термін дії основного договору. Вона дозволить продовжити час на виплату грошей, знизивши при цьому процентну ставку до стандартних показників.

  Що стосується реструктуризації в Смартівей, то така опція відсутня.

  Смартівей кешбек

  На жаль не існує такого поняття як промокод на Smartiway. Однак в компанії придумали дещо краще — систему кешбек. У жодній мікрофінансової компанії не повертаються відсотки з грошей, які були витрачені. Завдяки подібній програмі клієнт, по суті, повертає тільки тіло кредиту, в відсотки може оплачувати бонусними грошима.

  Як це працює? Користувач бере кредит, на який розраховуються відсотки. При успішному його погашенні частину витрачених коштів повертається на бонусний рахунок. При наступному візиті бонусними гривнями можна сміливо розпоряджатися на власний розсуд. Як зрозуміти, скільки грошей буде нараховано? Це залежить від декількох параметрів: суми і термінів попереднього кредиту, своєчасності погашення боргу.

  Відгуки про Smartiway

  Компанія вперше з’явилася на фінансовому ринку України в 2018 році, при це вже встигла завоювати увагу багатьох користувачів. Про Смартівей відгуки в основному носять позитивний характер. Клієнтам подобається, що вся процедура видачі позики уміщається в смартфоні. Швидка швидкість роботи, мінімум даних, практично гарантована сума прямо на картку — головні плюси компанії. Однак відгуки боржників Смартівей частіше негативні. Вони скаржаться на високий відсоток і неможливість погасити позику у встановлений термін.