Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
500 - 10000 грн
Термін:
7 - 30 днів
Ставка:
0.01%
Термін розгляду:
від 15 сек.
Документи:
ІПН, паспорт
Форма видачі:
на картку
Ставка в день:
від 0.01 до 1.6%
Вік:
від 18 до 75 років

SOS Credit: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 0.01% в день, до 10 000₴

Онлайн кредит в SOS Credit: особливості

Коли необхідні гроші до зарплати, потрібно терміново зробити платіж або повернути борг, то велика частина українців звертаються за кредитом. У друзів або знайомих не завжди є вільні кошти, а для банків необхідно підготувати величезний пакет документів. Саме тому кредит в Сос Кредит з кожним роком набирає популярність. Постійні клієнти відзначають лояльні умови співпраці, а новачків чекають вигідне пропозиції, аналогів яким знайти. Що пропонує компанія:

 • сума позики — від 500 до 10 000 гривень;
 • терміни кредитування — 1-30 днів;
 • відсоткова ставка — 0,01% при першому зверненні, 1,6% починаючи з другого візиту.

Уже з першого разу кожен клієнт може розраховувати на фінансову допомогу в розмірі декількох тисяч. Причому на погашення відводиться цілий місяць. За кожен день реального користування грошима нараховується процентна ставка. Для новачків вона складе всього 0,01% в день, а ось постійні клієнти можуть взяти кредит онлайн в Сос Кредит під 1,6% на день.

Що потрібно для того, щоб отримати в SOSCredit кредит онлайн на карту

 • бути старше 18 років;
 • мати український паспорт і ідентифікаційний код;
 • мобільний телефон;
 • будь-девайс з доступом до інтернету;
 • активна картка будь-якого банку з позитивним лімітом на рахунку.

Відповідно до українського законодавства, підписати договір можуть тільки ті, хто вже досяг повноліття. Документи будуть потрібні на етапі реєстрації телефон необхідний для створення особистого кабінету, а картка для грошового переказу. Важливо, щоб пластик був виданий саме на позичальника.

Ще раз нагадаємо, що довідка з місця роботи не буде потрібно. Тому отримати в СосКредит позику без відсотків може студент, пенсіонер, приватний підприємець, тимчасово безробітний або офіційно не працевлаштований українець.

Про компанію

Чи можуть мешканці Харкова, Києва, Дніпра чи Одеси отримати позику в одній компанії та ще й одночасно? Звичайно так, і все це завдяки сервісу мікрокредитування SOS Credit. Дана компанія працює в віддаленому форматі, тому немає ніякої потреби особисто відправляється в відділення, стояти в черзі або контактувати зі співробітниками. Чи не знадобляться ніякі довідки або паперу з місця роботи, залучення третіх осіб. Тільки паспорт, ІПН і 10 хвилин вільного часу.

Переваги мікрокредитування в СОС Кредит

 1. Заявка подається через інтернет, тому можна не залишати будинок або робоче місце.
 2. Рішення приймає система, тому людський фактор повністю виключається.
 3. Можна вибирати параметри кредиту, а також користуватися додатковими послугами, наприклад, пролонгацією.
 4. Можливе дострокове погашення заборгованості.
 5. Кредит можна оплачувати відразу декількома способами.
 6. Не доведеться залучати поручителів.
 7. Постійні клієнти зможуть стати учасниками програми лояльності та отримати вигідні пропозиції для подальшого кредитування .
 8. Кредитна історія в минулому не впливає на отримання позики в сьогоденні.

Реєстрація в системі і оформлення заявки

Постійні клієнти для того, щоб зайти в особистий кабінет Сос Кредит, повинні ввести свій логін і пароль. Вони легко можуть це зробити, оскільки вже пройшли процедуру реєстрації. А от новачкам слід починати саме з введення персональних даних – реєстрації. Як вона відбувається:

 1. На сайті компанії необхідно знайти кредитний калькулятор. Він працює автоматичний, тому людині потрібно лише пересунути бігунки на потрібну суму і термін. Нижче буде відображатися підсумкова сума разом з відсотками. Якщо все влаштовує, то необхідно натиснути на кнопку “отримати кредит”.
 2. Далі знадобиться введення контактної інформації — номера мобільного телефону, адреси електронної пошти. Додатково слід поставити галочку у віконці і погодитися з обробкою даних.
 3. Наступний крок 1 заповнення анкети. Тут потрібно вказати дані з паспорта, коду, відповісти на ряд питань. Наприклад, про сімейний стан, типі зайнятості, приблизною прибуток за місяць.
 4. Прикріплення картки — введення її номера, терміну дії та коду на зворотному боці.
 5. Зробити запит на перевірку системою.

У разі позитивної відповіді на телефон надійде смс про те, що гроші спрямовані на рахунок. Протягом декількох хвилин ними можна буде розпоряджатися на свій розсуд.

Що дає Сос Кредит особистий кабінет

 • можливість зберігання персональних даних, які більше не потрібно буде вводити в систему;
 • моментальну відправку запиту на наступний кредит;
 • інформацію про історію позик;
 • суму до погашення;
 • доступ до останніх новин компанії.

Важливо пам’ятати, що реєстрація SOSCredit є обов’язковою і без неї шанси на отримання грошей зводяться до нуля. Ще одна важлива особливість — в деяких випадках причиною відмов стають банальні помилки. Поетом краще кілька разів перевіряти інформацію, перш ніж відправляти заявку на розгляд.

Як повернути гроші SOS Credit

Після схвалення заявки на кредит, клієнтів цікавить питання – як повернути позику? Чи можна зробити це онлайн? Чи є комісія за переказ грошових коштів? Насправді процедура повернення грошей така ж проста, як і оформлення заявки. Для цього необхідно вибрати один із способів:

 • здійснення платежу з картки, що верифікована у системі;
 • переказ грошових коштів з іншої картки, в тому числі і через мобільний додаток;
 • платіж за реквізитами – в касі банку і через термінал самообслуговування;
  звернення до відділення Укрпошти.

Компанія СОСКредит не бере комісію за поповнення рахунку. Але термінали або банківські перекази можуть знімати невеликий відсоток за послугу. Його важливо враховувати при погашенні заборгованості.

Продовження позики

Бувають випадки, коли порушуються умови договору і гроші не повертаються точно в строк. Це називається простроченням в SOSCredit і загрожує різким збільшенням підсумкової суми за рахунок нарахування штрафних санкцій. Щоб уникнути подібного розвитку подій, необхідно активувати пролонгацію в СОС Кредит. Для цього буде потрібно лише оплатити відсоток за кожен день використання грошей, пеня при цьому нараховуватися не буде.

Але якщо борги вже накопичилися і немає можливості їх погасити, необхідно звертатися на гарячу лінію SOS Credit з проханням про реструктуризації. Таке рішення приймається в індивідуальному порядку, враховуючи причини затримки оплати.

Акції та промокоди СОС Кредит

Промокодом SOSCredit користуються популярністю, оскільки надають клієнтам можливість ще більш вигідного кредитування в компанії. Вони являють собою комбінацію букв і цифр, яку можна ввести в спеціальне поле для отримання знижки. Зазвичай промокодом можна знайти в поштових розсилках, на офіційній сторінці компанії в соціальних мережах (Фейсбук), на сайтах-агрегаторах.

Ще один шанс заощадити – брати участь в акціях СОСКредит. Деякі з них працюють на постійній основі, інші присвячені знаменним подіям. Найчастіше акції доступні тільки для постійних користувачів.

Відгуки про SOS Credit

Про компанію СОС Кредит відгуки клієнтів можна знайти як на офіційному сайті, так і інших ресурсах в інтернеті. Серед них зустрічаються як позитивні, так і негативні думки щодо співпраці. Знаком плюс в SOSCredit відгуки описують лояльне ставлення до клієнтів, мінімум вимог для оформлення заявки, можливість продовжити термін дії договору за все в пару кліків. При цьому, відгуки боржників СОСКредит завжди негативні. Люди висловлюють невдоволення високою відсотковою ставкою, стрімко нарахованими штрафами.