Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
300 - 3000 грн
Термін:
1 - 29 днів
Ставка:
1,9%
Термін розгляду:
від 7 хв.
Документи:
Паспорт, ІПН
Форма видачі:
на картку
Ставка в день:
від 1,9 до 1,9%
Вік:
від 18 до 65 років

Топ Кредит: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 1,9% в день, до 3 000₴

Отримати у Top Credit кредит онлайн на картку

Ми вже говорили про те, що взяти кредит не складе труднощів. Однак у будь-якому випадку користувач повинен виконати ряд умов:

 • надати дані паспорта та ІПН;
 • ввести номер мобільного телефону та адресу електронної пошти;
 • заповніть всі поля анкети;
 • бути старше 18 років;
 • мати активну картку будь-якого українського банку з позитивним лімітом на рахунку.

Взяти кредит онлайн в Топ Кредит можна на таких умовах:

 • сума позики — від 300 до 15 000 гривень;
 • терміни — від 1 до 29 днів;
 • відсоткова ставка — 1,9%.

Аби краще зрозуміти як працює система, необхідно звернути увагу на кредитний калькулятор. Він розташовується на головній сторінці сайту. Там є два бігунка: один відповідає за терміни, другий — за суму кредиту. Якщо пересувати їх зліва направо, то значення буде зростати. Автоматично буде розраховуватися підсумкова сума, яка включає у себе відсотки за кожен день користування грошима. Тільки після того, як всі умови вивчені і клієнт з ними згоден, він повинен натискати на кнопку отримання грошей.

Про компанію

Уперше жителі Києва, Харкова, Дніпра, Одеси та інших міст України змогли познайомитися з компанією Top Credit ще у 2014 році. Саме тоді почалася історія мікрофінансової компанії, яка по сьогоднішній день пропонує отримати онлайн кредит на банківську картку без відмови.

Все створено для клієнтів — вигідна відсоткова ставка, лояльні вимоги, простий та зрозумілий інтерфейс особистого кабінету ТопКредит. На відміну від банків та інших фінансових організацій, МФО не вимагають безлічі документів — довідки з місця роботи або виписки із зарплатної картки. Таким чином взяти кредит в Topcredit може кожен. Це і студент, і пенсіонер, і приватний підприємець, і тимчасово безробітний і навіть матуся в декреті.

У чому вигоди кредиту у ТопКредит

 • для того щоб отримати гроші, не доведеться навіть виходити з дому — всі операції можна зробити онлайн;
 • реєстрація та оформлення заявки займає не більше 15 хвилин;
 • мінімум документів — тільки паспорт та ідентифікаційний код;
 • не доведеться надавати компанії дані родичів і друзів;
 • ніяких поручителів;
 • можливість подати заявку і з будь-якої точки України;
 • позитивне рішення щодо видачі позики отримують навіть ті, хто мав негативний досвід кредитування в минулому;
 • до системи Топ Кредит можна здійснити вхід з телефону, планшета або комп’ютера;
 • всі персональні дані знаходяться під надійним захистом.

Top Credit: реєстрація і подача заявки

Досвідчені користувачі, які вже давно співпрацюють з компанією, можуть без труднощів увійти до особистого кабінету Топ Кредит, використовуючи свій логін і пароль. А от новачкам доведеться спочатку зареєструвати персональну сторінку, а вже після відправляти запити на позику. Реєстрація є обов’язковою процедурою. Вона необхідна для того щоб, МФО отримало персональні дані клієнта і могло продовжувати з ним співпрацю. Не варто переживати, що це відніме багато часу. У середньому введення персональних даних вимагає 10-15 хвилин. Що необхідно робити:

 1. Знайти кредитний калькулятор і пересунути бігунки на необхідну суму і терміни майбутньої позики. Ознайомитися з відсотковою ставкою і якщо все влаштовує натиснути на кнопку “отримати гроші”.
 2. Відкриється сторінка первинної реєстрації. Тут система запитує ПІБ, стать, дату народження, номер ідентифікаційного коду, мобільний телефон і e-mail. Також буде потрібно придумати і ввести пароль, поставити галочку про згоду обробки персональних даних.
 3. На телефон надійде код, який потрібно прописати у спеціальному полі.
 4. Якщо все введено вірно, відкриється анкета. У ній будуть поля про сімейний стан, освіту, зразковий рівень доходу. Також необхідно завантажити фото документів (1,2 сторінки паспорта, прописку, інн). Після всіх операцій важливо натиснути на кнопку “зберегти дані”.
 5. Наступний крок — вказівка ​​фактичного місця проживання, якщо він відрізняється від прописки.
 6. Заповнення контактів. Потрібен ваш мобільний номер телефону, електронна адреса, сторінки у соціальних мережах. Додатково доведеться вказати дані друзів або родичів, які могли б підтвердити інформацію про вас. Бажано вказати номери трьох осіб. Цим ви значно підвищите шанси на схвалення кредиту.
 7. Введення реквізитів банківської картки та її верифікація.
 8. На даному етапі система переводить вас у “мій кабінет” Топ Кредит. Тут можна не тільки подавати заявки, а й дивитися інформацію за минулими та поточними кредитами, залишок платежів, отримувати повідомлення про новини компанії.
 9. Після того як нова заявка буде відправлена ​​на розгляд, доведеться зачекати кілька хвилин, поки система перевірить дані .
 10. У разі позитивного рішення гроші моментально надійдуть на банківську картку.

Як сплатити кредит?

Клієнти, які вже оформили заявки, часто цікавиться як погасити заборгованість. Зробити це можна кількома способами:

 • зробити платіж з картки, реквізити якої вказані у особистому кабінеті;
 • скористатися терміналом самообслуговування;
 • звернутися до каси будь-якого з українських банків;
 • перевести гроші з мобільного банківського додатка.

Яким би не був спосіб, важливо пам’ятати на переказ грошей буде потрібно час. Тому найкращим рішенням буде своєчасне поповнення балансу з урахуванням комісії, які можуть брати сторонні банки.

Як продовжити кредит

Прострочення — не рідкісне явище. Вона виникає коли клієнт не має можливості вчасно повернути позику. На жаль, фінансові труднощі часті, тому важливо знати, що робити в такому випадку. Прострочення небезпечне тим, що крім відсотків за кожен день використання грошей нараховується і штрафні санкції. Часом пеня у кілька разів перевищує суму самого кредиту.

Щоб не допустити такого розвитку подій, необхідно активізувати пролонгацію. Це спеціальна послуга, яка дозволяє збільшити термін дії договору. Клієнту необхідно буде сплатити тільки відсотки за кожен день понад термін і можна не переживати — додаткових штрафів не буде.

Реструктуризація у Топ Кредит — крайній метод, на який погоджується компанія, коли користувач потрапить у зовсім скрутну ситуацію. Вона має на увазі розбивку боргу на рівні частини. Рішення за реструктуризацією приймається в індивідуальному порядку.

Акції та промокоди TopCredit

У компанії піклуються про своїх клієнтів, тому вигадують всілякі способи, як зробити умови ще більш лояльними і привабливими. Так з’явилися промокоди на ТопКредит, які дозволяють отримувати до 50% знижки на відсоткову ставку, причому як на перший, так і другий, третій або будь-який наступний кредит. Отримати таку комбінацію можна на офіційній сторінці компанії у соціальних мережах (Фейсбуці), або підписавшись на поштову розсилку.

Крім промокодів, Top Credit проводить акції, де можна виграти цінні подарунки, або грошову винагороду. З умовами та термінами акційних програм можна ознайомитися на сайті.

Топ Кредит відгуки про компанію

Компанія не перший рік представлена ​​на фінансовому ринку країни. Тому в мережі можна знайти різні відгуки — як позитивні, так і негативні. Важливо, що все це думка реальних користувачів, тому йому можна довіряти. Здебільшого відгуки про ТопКредит позитивні. Українці високо оцінили особливості сервісу — швидкість прийняття рішення за кредитом, цілодобову роботу, простоту реєстрації і подачі заявки. При цьому, Top Credit має відгуки клієнтів і в негативному напрямку. Надходять скарги до служби підтримки, відмови у видачі позики, нарахування штрафів. Зокрема, відгуки боржників TopCredit завжди зі знаком мінус, адже людям важко погасити заборгованість, яка накопичувалася за тижні і навіть місяці.