Mastercard прагне знизити вплив на довкілля. Вони хочуть зробити пластикові картки придатними для вторинної переробки. Компанія працює над створенням схеми переробки карток. Її можна було б відтворити у всьому світі. Mastercard також співпрацює з HSBC. Вони пропонують переробку карток у деяких філіях у Великій Британії.
Міжнародна платіжна компанія Mastercard запустила глобальний проєкт із переробки пластикових платіжних карток. Наразі проходить пілотний проєкт у Великій Британії. Він спрямований на те, щоб урятувати мільярди карток від попадання на звалища.
Проєкт являє собою партнерство між Mastercard та британською фінансовою корпорацією HSBC. HSBC пропонуватиме клієнтам послуги з переробки карток у восьми своїх філіях у Великій Британії. Mastercard надасть HSBC машини для знищення пластикових карток. Після подрібнення картки буде відправлено на завод з переробки пластику.
Контекст
Цей проєкт є частиною відданості Mastercard принципам сталого розвитку. Компанія поставила собі за мету знизити вплив на навколишнє середовище на 20% до 2025 року. Проєкт із переробки карт — один зі способів, за допомогою яких Mastercard працює над досягненням цієї мети.
Він також є відповіддю на проблему пластикового забруднення. Пластикові відходи є серйозною екологічною проблемою, і, за оцінками, мільярди пластикових платіжних карток щорічно потрапляють на звалища. Проєкт з переробки карток допоможе скоротити ці відходи та захистити навколишнє середовище.
Пілотний запуск розрахований на шість місяців. У разі успіху, Mastercard планує розширити проєкт на інші країни світу.
Досліджуйте цю тему докладніше тут: «Клієнтський досвід понад усе»: про платіжні тренди, захист від кіберзагроз та ініціативи smart city читайте в інтерв’ю з Юрієм Батхіним, віцепрезидентом з розвитку бізнесу Mastercard в Україні та Молдові.
Очікується, що проєкт дозволить щорічно рятувати 50 000 пластикових карток від попадання на звалища. Він створить нові робочі місця у переробній промисловості та допоможе скоротити викиди парникових газів.
Підсумок
Це позитивний крок на шляху скорочення забруднення пластиком.
В результаті він без сумніву допоможе захистити навколишнє середовище.
Інші статті на цю тему:
- NFT тепер можна купити з Mastercard
- Колишній топменеджер Mastercard став новим головою Світового банку
- П’ять українських фінтех-стартапів приєдналися до грантової програми Mastercard Start Path Ukraine