Російська влада пред’являє керівництву Twitter ряд вимог. Однак, схоже, що виконувати їх соцмережа наміру не має
За даними агентства Reuters, на цьому тижні російська влада заявила, що протягом місяця Twitter буде заблокований на території всієї країни, якщо компанія, що адмініструє соцмережу, не виконає вимоги про видалення певного контенту зі своєї платформи. Загроза прозвучала після тижневого зростання напруженості між держорганами РФ та керівництвом Twitter.
9 березня представниками Роскомнадзора був поданий судовий позов проти Twitter, а також кількох інших соцмереж. У тексті позову стверджується, що власники соціальних платформ відмовляються видаляти пости, що закликають неповнолітніх брати участь в майбутніх акціях протесту у зв’язку з ув’язненням Олексія Навального.
На наступний день регуляторними органами держави Twitter був тимчасово заблокований. Але в якості приводу наводилися випадки публікацій в соцмережі повідомлень, що пропагують наркоманію, або постів, які підбурюють дітей до самогубства. На цьому тижні погрози на адресу соціальної мережі повторилися.
«Twitter не реагує належним чином на наші запити. Якщо ситуація буде тривати, то протягом місяця він буде заблокований без постанови суду», – повідомив Вадим Суботін, заступник голови Роскомнадзора.
У відповідь на це керівництво соцмережі опублікувало офіційну заяву, в якій говориться, що компанія відстоює принципи захисту відкритого інтернету в усьому світі та глибоко стурбована спробами заблокувати або обмежити публічне спілкування в соцмережі.
ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE
Компанія Telegram провела минулого тижня раунд розміщення п’ятирічних конвертованих доларових облігацій під 7% річних, що дозволило залучити $1 млрд додаткових інвестицій. Мінімальний лот для участі в торгах склав $500 тис. Цінні папери були розміщені з умовою можливості конвертації боргу безпосередньо в акції в разі майбутнього IPO з дисконтом в 10% від початкової ціни розміщення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Facebook буде маркувати всі повідомлення про вакцини від COVID-19
За матеріалами сайту engadget.com