close-btn

Байден готує нову «економічну парадигму»: як це вплине на бізнес

Глава Білого дому має намір приділяти більше уваги простим робітникам. Водночас великі підприємства будуть обкладені додатковими податковими зборами

Байден готує нову «економічну парадигму». Фото: rbc.ru

Президент США Джо Байден заявив, що на наступному тижні представить свій довгостроковий план економічного оновлення, пообіцявши нову «парадигму» для середнього класу та значне збільшення інвестицій в ті області, які допоможуть США зміцнити свої позиції в протистоянні з Китаєм.

«Я хочу змінити звичну модель економічних взаємин – основну увагу ми будемо приділяти простим робітникам, а не багатому вищому класу», – заявив Байден в четвер під час своєї першої пресконференції з моменту вступу на посаду.

Він також згадав про плани з розширення фінансової підтримки сфер охорони здоров’я та оподаткування, що має допомогти змінити економічну систему США, яка, на його думку, в даний момент сприяє лише подальшому збагаченню найбільш багатих американців. Варто відзначити, що в пакет економічної допомоги на $1,9 трлн, який Байден підписав на початку березня, було включено значне розширення податкових пільг на зарплати працівників з низьким місячним доходом.

Крім того, були збільшені податкові пільги й на дітей. Законодавці-демократи наполягають на безстроковому продовження цих заходів, в той час як в адміністрації президента вже працюють над підвищенням податків для великих компаній та найбільш багатих громадян США. Анонсовані перетворення продиктовані прийнятою нещодавно програмою під назвою «Build Back Better».

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Раніше ми писали, що американські фондові індекси за підсумками торгів у вівторок опустилися слідом за акціями компаній, які відчувають все більше труднощів через низькі темпи відновлення ділової активності після пандемії. Істотно здешевшали папери компаній з туристичного сектора. Серед них акції великих туроператорів Carnival Corp. та Norwegian Cruise Line Holdings Ltd., котирування яких знизилися більш ніж на 7%, цінні папери авіакомпаній American Airlines Group Inc. та United Airlines Holdings Inc. втратили близько 6% своєї вартості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Mastercard зіткнулася з колективним судовим позовом у Великобританії

За матеріалами сайту bnnbloomberg.ca

google news
credit link image
×
Підписуйтесь на нас в Telegram та Viber!