close-btn
PaySpace Magazine Global toggle EN
Мы в соцсетях:
PaySpace Magazine Global toggle EN

Компании из сегмента криптоиндустрии серьезно пострадали от колебаний биткоина

Волатильность криптовалюты обрушила стоимость акций Coinbase

Фото: prometheus.ru

Компанії з сегмента криптоіндустрії серйозно постраждали від коливань біткоіна

Волатильність криптовалюти обрушила вартість акцій Coinbase

22 червня на тлі різкого падіння курсу першої криптовалюти вартість акцій компаній Coinbase, MicroStrategy та Galaxy Digital, що грають значну роль на ринку криптоіндустрії, зазнала суттєвих коливань. Котирування представленої на Nasdaq біткоін-біржі Coinbase раптово опустилися до рівня $210,77 за акцію, що стало рекордним за останні місяці мінімумом.

На початку квітня, коли Coinbase здійснила дебютний лістинг на біржі, вартість її цінних паперів була на 44% вище. За різким зниженням курсу слідувала його корекція і на даний момент акції Coinbase торгуються за ціною $222,63 за штуку.

Акції компанії MicroStrategy, в структуру якої входить інша компанія — MacroStrategy, з капіталом в 105 084 біткоіни, протягом минулої торгової сесії виросли на 3,9% і на поточний момент їх вартість становить $556 за одиницю. Котирування цінних паперів криптовалютного комерційного банку Galaxy Digital, що торгуються на фондовій біржі Торонто (TSX), також виросли на 7,4% і тепер пропонуються за ціною $19,87 за папір.

Нагадаємо, на початку тижня на тлі негативних новин з Китаю вартість найбільшої цифрової валюти Bitcoin знизилася до $31 тис за монету. Потім, протягом дня, токен продовжив падіння і досяг $29,470, після чого повернувся до рівня в $30,097.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Фундаментальні поняття «бичий» та «ведмежий» тренди прийшли на криптовалютний ринок з фондового і відображають тактику нападу тварин на свою здобич в тваринному світі. Якщо ви коли-небудь заплутаєтеся в цих термінах, то згадайте, що ведмеді махають лапами і зупиняються, щоб битися, в той час як бики задирають свої роги і біжать тільки вперед. Читати далі…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дві третини власників криптовалют вважають біткоін повноцінним платіжним засобом — дослідження

За матеріалами сайту forklog.com

Хочу получать:

ТОП новости, билеты на мероприятия, бесплатно!

Материалы по теме