close-btn

У Держспецзв'язку розповіли, як користуватися секретним режимом листування у пошті Gmail

Цей режим дає широкі можливості контролю повідомлень. Зокрема, користувач може віддалено відключити доступ до відправленого листа або задати обмежений час перегляду контенту

Поштовий сервер Gmail має дуже корисну, але мало відому функцію під назвою “Конфіденційний режим”. Це дозволяє підвищити рівень безпеки під час обміну файлами або повідомленнями між користувачами. Про це розповіли у Держспецзв’язку.

Сьогодні в умовах постійних атак хакерів на нашу країну багато користувачів переймаються безпекою своїх поштових сервісів. Проте, навіть цей режим не гарантує 100% безпеки. Використовуючи його під час передачі даних, активуються такі функції:

  1. Отримувач не зможе копіювати, вставляти, завантажувати, друкувати та пересилати іншим текст повідомлення та вкладені в нього файли (але може зробити скріншот екрану).
  2. Відправник може встановити тимчасовий період, під час якого є доступ до вмісту листування. Потім лист стане недоступним.
  3. Конфіденційний лист можна надсилати не тільки на адреси Gmail, але й на адреси будь-яких інших поштових сервісів.

Також у відправника є можливість віддаленого відключення доступу до надісланого ним листа. Для цього слід зайти до папки Надіслані, відкрити потрібний лист і натиснути кнопку Заборонити доступ. Крім того, можна встановити код доступу до інформації. Цей код буде надіслано окремо на мобільний телефон одержувача.

Для активації режиму безпеки потрібно під час створення нового електронного листа перейти по кнопці з трьома точками в кутку екрана смартфона, клікнути пункт “Конфіденційний режим” та виконати деякі подальші вимоги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Управління з цінних паперів Ізраїлю посилює нагляд над криптоактивами

Ми раніше повідомляли, що співробітниками БЕБ було проведено чотири обшуки в будинках підозрюваних у справі про незаконну конвертацію грошей, у ході яких було конфісковано записні книги, комп’ютерну техніку, серверне обладнання, понад 10 печаток та штампів підконтрольних фірм та інші свідчення протиправної діяльності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Хакерські витівки: канадський мільйонер влаштував “безкоштовну роздачу” криптовалюти

У розробника біткоїна вкрали криптовалюту на $3,6 мільйона

За матеріалами сайту cip.gov.ua

google news