Гнучкий робочий графік допоможе нівелювати побічні ефекти віддаленої роботи
Попри те, що працівники компаній по всьому світу високо оцінили переваги дистанційної роботи, багато хто з них не заперечує проти того, щоб повернутися в офіс якомога швидше. Згідно з недавнім звітом консалтингової компанії Seyfarth at Work, після року віддаленої роботи багато офісних працівників заявили, що дуже скучать за бесідами зі своїми колегами.
Крім того, спільні з колегами обіди, більш строгий розпорядок дня та менша кількість відволікаючих моментів з боку своїх дітей або сім’ї також були відзначені в ході опитування в якості причин знову повернутися в офіс. Дане дослідження було проведено з січня по лютий, в ньому взяли участь понад 500 співробітників різних компаній.
«Людям дуже подобається відчуття колегіальної згуртованості на робочому місці», – повідомив Філіп Вайс, керуючий Seyfarth at Work.
В даний момент ведеться багато дискусій про те, коли стане необхідним повернутися в офіс і чи потрібно це взагалі. Відповідно до іншого опитування, проведеного науковим центром Pew Research Center, більше половини опитаних офісних співробітників заявили, що при наявності у них такої можливості вони хотіли б продовжувати працювати з дому навіть після того, як пандемія та коронакриза вщухнуть. У свою чергу, багато фірм планують ввести гнучкий робочий графік, який дозволить співробітникам не бути прив’язаними до робочого місця.
ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE
Щорічний індекс «скляної стелі» (Glass ceiling index) показав, що найбільш сприятливою серед країн Організації економічного співробітництва та розвитку для побудови кар’єри жінками залишається Швеція. Про це йдеться в даних The Economist. Скляна стеля – явище неформального бар’єру, який перешкоджає просуванню жінок по кар’єрних сходах через незв’язані з їх професійними якостями фактори.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Люди накопичили $2,9 трлн під час пандемії: на що можуть піти ці гроші
За матеріалами сайту cnbc.com