close-btn

Новий флагман від Apple — причини успіху смартфона під «нещасливим» 13-м числом

Фото: p.turbosquid.com

Тепер цифру 13 можна офіційно вважати символом успіху. Рекордні продажі нового смартфона вже в перші тижні після релізу підтвердили той факт, що фанати техніки бренду абсолютно не забобонні. Фахівці інтернет-магазину Стилус теж не побоялися взяти на тестування новий Apple iPhone 13 128GB Blue. І добре познайомившись з девайсом, розібралися в причинах ажіотажу навколо новинки.

Дизайн

Сталева бічна рамка iPhone 13 поєднана з панелями гаджета в єдине ціле без видимих ​​зазорів. Задня та передня площини прикриті склом Ceramic Shield із матовим ефектом. За заявами Apple, фронтальний прозорий щит вийшов найміцнішим в історії розробки айфонів, але ми не ризикнули з’ясовувати це практично. Як би там не було, візуально апарат схожий на попередника. Складання тут ідеальне, а матеріали першокласні. За кілька днів активної експлуатації ми не побачили жодних дефектів. Скрутити чи деформувати корпус також не вдалося.

Бездротовий зв’язок

У iPhone 13 доступні всі нові протоколи зв’язку. Але оцінити стабільність підключення по 5G нам поки що не вдалося. Адже стандарту досі немає в Україні. Що радує — оновлений смартфон отримав окремі діапазони LTE, що гарантує адекватне підключення до мобільного зв’язку у будь-яких країнах.

Якість дзвінків

За нашими враженнями, голосовий зв’язок в iPhone 13 справді хороший. Як мінімум у приміщенні чутність співрозмовника ідеальна. У вуличній обстановці добре відпрацьовує мікрофон з шумоприглушенням. Єдиний порівняльний мінус — ледь помітне спотворення голосу, який стає трохи приглушеним. На гучному зв’язку апарат чітко передає аудіосигнал, якщо власник знаходиться на відстані 2-3 метри.

Фото: br.atsit.in

Зйомка

Фронталка iPhone 13 ідентична попереднику. Відповідно, цей об’єктив робить такі ж чіткі та природні знімки. У портретному режимі ми отримали найкращі результати за хорошого денного освітлення.

На кришці айфону розмістився подвійний 12-мегапіксельний модуль. Ці лінзи мають невеликий, але приємний апгрейд. Тепер тут є 3-кратне оптичне наближення, а також покращений макрорежим. У денних умовах ми зробили чимало знімків із чудовою кольоропередачею та крутим запасом яскравості. Чіткість нічних фото також помітно зросла в порівнянні з девайсами з минулої серії.

Одна з найкрутіших нововведень в iPhone 13 — кіноефект, який допомагає автоматично захоплювати об’єкти у фокус і ретельно розмивати фон. Записувати ролики можна в 4K із розгортанням кадрів до 60 FPS. Кінематографічний режим також актуальний для передньої лінзи. Але відео у форматі Dolby Vision виходять не найменшими. Тому любителям відеозйомки радимо придивитися до версій iPhone 13 із накопичувачем від 256 Гб.

Характеристики екрану

У нових айфонах встановили 6.1-дюймову панель, яка видає картинку у форматі FHD+. За нашими враженнями, яскравості до 1200 кд/м2 більш ніж вистачає для чіткого відображення контенту в будь-яких сценаріях. Якщо говорити про адаптивну частоту від 10 до 120 Гц, то ця технологія допомагає заощаджувати заряд батареї. А в динаміці кадри на екрані змінюються абсолютно непомітно для ока.

Фото: cdn.arstechnica.net

Продуктивність роботи

У iPhone 13 стоїть надшвидкісний чіп A15 Bionic, який обганяє минулий апаратний модуль за швидкістю роботи приблизно на 10%. Обсяг ОЗП становить чималі навіть за нинішніми мірками 6 Гб. Вбудована пам’ять апарата базується на технології NVMe, що гарантує швидке зчитування даних. Насправді смартфон без затримок відкриває веб-ресурси.

Енергоспоживання

Порівняно з минулою серією, начинка iPhone 13 більш «ненажерлива» у плані витрати енергії. Але за рахунок адаптивного регулювання яскравості екрана модель дбайливо споживає заряд батареї. Тестований смартфон впевнено протримався під мінімальними навантаженнями на систему 42.5 години. А в режимі перегляду відео автономність становила близько доби.

Наш короткий вердикт

iPhone 13 очікувано не отримав революційний дизайн, зате користувачам дістався чудовий екран з розширеною колірною палітрою і підтримкою розгортки до 120 Гц. Розширення ємності акумулятора допомогло розробнику досягти небувалого часу автономної роботи. Камери ж навчилися знімати на недосяжному для решти флагманів рівні.

Якщо ви ще не встигли особисто познайомитися з новинкою, радимо відвідати сторінки магазину Stylus.ua, де можна вигідно замовити оригінальний «яблучний» гаджет зі знижкою.

google news
credit link image
×
Підписуйтесь на нас в Telegram та Viber!