close-btn

Центробанки низки країн працюють над системою транскордонних платежів у цифровий валюті

Мета проекту – скоротити час переказу грошей між відправником та отримувачем, що знаходяться в різних країнах

Фото: BitExpert

Уповноважені представники Центральних банків Китаю, Таїланду, Об’єднаних Арабських Еміратів та Гонконгу приступили до вивчення спільного проекту зі створення інфраструктури міжнародних платежів в цифровій валюті.

У минулому році, над подібною ініціативою працювали дослідницькі центри Валютного управління Гонконгу та Банку Таїланду. Предметом вивчення також була можливість використання цифрових валют центробанків обох країн в якості повноцінного платіжного засобу для міжнародних транзакцій. На даний момент програма наукових досліджень була розширена за рахунок залучення до співпраці дослідного інституту цифрових валют Народного банку Китаю та Центробанку ОАЕ.

Варто відзначити, що цифрові валюти центральних банків стають все більш популярними в усьому світі, хоча і не мають поки що належного поширення серед споживачів фінпослуг.

За повідомленням інженерів, основний фокус уваги буде спрямовано на так звану технологію розподіленого реєстру (DLT). По суті, це база даних, яка спільно використовується операторами для реєстрації внутрішніх транзакцій.

Іншими словами, DLT представляє собою загальну цифрову “бухгалтерську книгу”. Співробітники проекту запевняють, що впровадження інфраструктури міжнародних криптоплатежів багаторазово скоротить час переказу грошей між контрагентами з різних країн.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Керівництво MoneyGram заявляє, що «компанія не планує отримувати будь-яку вигоду від плати за розвиток ринку Ripple» в першому кварталі. Таким чином, сервіс має намір припинити співпрацю з криптовалютною платформою. Це викликано тим, що Ripple як і раніше перебуває в невизначеності через звинувачення з боку Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ripple відкриває представництво в штаті Вайомінг

За матеріалами сайту cnbc.com

google news