close-btn

Звіт: понад 50 країн запровадили обмеження на використання криптовалют

Загалом 51 держава на планеті більшою чи меншою мірою обмежує використання цифрових активів на своїй території

Такий висновок міститься в опублікованому на цьому тижні звіті Юридичної бібліотеки Конгресу США. Дослідники зазначають, що на момент публікації подібного звіту у 2018 році було виявлено 8 юрисдикцій із абсолютною забороною та 15 із неявною. Проте сьогодні співвідношення вже становить 9 та 42 юрисдикції відповідно.

Серед країн із практично абсолютною забороною використання криптовалют Алжир, Бангладеш, Єгипет, Ірак, Марокко, Непал, Катар, Туніс і Китай. В інших країнах, де крипторинок обмежений лише частково, зазначаються такі види заборон, як блокування криптобірж та операцій банків з обміну чи переведення криптоактивів. У цій групі опинилися серед інших Казахстан, Туреччина, Індонезія, Малайзія, Саудівська Аравія та більшість африканських країн.

Крім того, на території 103 юрисдикцій запроваджено різні законодавчі обмеження, зокрема, оподаткування операцій з криптоактивами, заходи щодо протидії відмиванню грошей та фінансуванню тероризму тощо. Така політика щодо цифрових активів проводиться практично у всіх країнах Євросоюзу за винятком Болгарії, де токени, як і раніше, не обкладаються податками.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Видання CNBC нещодавно деталізувало дані китайської компанії Qihoo 360, що займаються кібербезпекою, опубліковані в листопаді, які вказують на в середньому 109 000 активних IP-адрес крипто-майнінгу в Китаї щодня. Qihoo 360 повідомляє, що більшість цих адрес зосереджено в Гуандуні, Шаньдуні, Чжецзяні та Цзянсу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Акції, облігації чи біткоіни: куди вкласти гроші в 2022 році

За матеріалами сайту forklog.com

google news
credit link image
×
Підписуйтесь на нас в Telegram та Viber!