close-btn

Релігійні лідери Індонезії рекомендували заборонити використання криптовалют

Цифрові активи тепер вважаються в державі неблагочестивим явищем, оскільки “викликають азарт і завдають шкоди”

11 листопада Рада улемів, вищого ісламського органа Індонезії, заборонила мусульманам здійснювати будь-які угоди із цифровими валютами в інтернеті. Про це повідомляє видання Bloomberg. Голова ради Асронун Ніам Шолех вважає, що криптовалюти є нестабільними фінансовими активами, а також вони розпалюють у користувачів нездоровий азарт і можуть завдати шкоди, через що мають бути заборонені відповідно до законів шаріату.

Крім цього цифрові токени не можна сприймати в якості платіжного інструменту, оскільки вони практично позбавлені реальної цінності та необхідної фіскальної інфраструктури. Однак Рада улемів може змінити своє ставлення до криптовалют, якщо деякі зі спірних правил криптоіндустрії будуть скориговані, каже Шолех.

Таким чином, цифрові валюти тепер вважаються неблагочестивим явищем у країні, де мешкає найбільший відсоток мусульманського населення у світі (понад 87%). Де-юре Рада улемів не має жодних законодавчих повноважень.

Однак цей релігійний орган серйозно впливає і на керівництво країни, і на громадську думку. Ісламські первосвященики контролюють ключові фінансові питання в Індонезії. Така діяльність здійснюється в рамках ухваленого деякий час тому закону про роботу шаріатських банків.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Влада Нью-Йорка уклала угоду про співпрацю з криптовалютним оператором CityCoins, завданням якого стане запуск криптотокену NYCCoin. Основна мета проєкту – залучення до бюджету міста додаткових інвестицій. Ініціатором створення “міського токена” став сам мер Адамс, який відомий своїми зусиллями щодо популяризації криптовалют.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найбільший китайський маркетплейс почав приймати до оплати цифровий юань

За матеріалами сайту bloomberg.com

google news