close-btn

Українцям розповіли, як самостійно визначити, чи належить сім’ї субсидія

Розраховувати на грошову виплату можуть ті домогосподарства, рахунки за комунальні послуги яких більші за розмір обов’язкового для них платежу

Деньги

Фото: radiotrek.rv.ua

Жителі України, які претендують на отримання державної допомоги у період опалювального сезону, можуть самостійно провести аналіз того, чи мають вони право на фінпідтримку. За підрахунками з’ясовують обов’язковий відсоток платежу. Якщо він менший за суму комунальних послуг – субсидію нададуть.

Тобто субсидія нараховуватиметься тим домогосподарствам, рахунки за комунальні послуги яких більші за розмір обов’язкового для них платежу. В органах соцопіки для проведення підрахунку можуть вимагати надати дані про розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

Середньомісячний сукупний дохід поділяється на кількість членів домогосподарства та визначається середньомісячний дохід на одну особу. Дохід на одну особу поділяється на розмір прожиткового мінімуму на одну особу з розрахунку на місяць, встановлений на 1 січня року, з якого призначається субсидія (розмір прожиткового мінімуму на 01.01.2023 року становить 2684 грн).

Отриманий результат ділиться на два, а потім множиться на 15% і таким чином визначається відсоток середньомісячного сукупного доходу. Після цього розраховується розмір обов’язкового платежу: обов’язковий відсоток множиться на середньомісячний дохід домогосподарства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна підписала меморандум з Фінляндією для спільного розвитку цифрових технологій

Ми раніше повідомляли, що у ситуації постійних відключень світла та частої недоступності банкоматів токени стали представляти пріоритетний для платежів та зберігання вид грошей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Скасування пільги на ПДВ для IT може негативно вплинути на оборонну індустрію

Нацбанк спростив правила роботи обмінників із невеликим обігом

За матеріалами сайту progroshi.news

google news