В цьому році різко почастішали атаки, пов’язані з Covid-19. Про це заявив голова служби кібербезпеки Об’єднаних Арабських Еміратів
Близькосхідний регіон зіткнувся з «кіберпандемією». В цьому році різко почастішали атаки, пов’язані з Covid-19. Про це заявив голова служби кібербезпеки Об’єднаних Арабських Еміратів.
“Через перехід дедалі більшої кількості сервісів та послуг онлайн, значно почастішали випадки атак”, – сказав Мохамед Аль-Кувейті в ході конференції з інформаційної безпеки в Дубаї. За його словами кількість атак зросла на 250%.
«Фінансовий сектор, як і сектор охорони здоров’я, зазнали найбільшої кількості нападів зловмисників», – повідомив Аль-Кувейт, не вдаючись у подробиці про характер інцидентів в ОАЕ і про те, чи були вони успішними.
Повідомлення учасників конференції дають уявлення про все більш складну ситуацію у сфері кібербезпеки не тільки в ОАЕ, а й в цілому регіоні Близького Сходу, де порушення безпеки та інтернет-атаки часте явище. Коли журналіст поцікавився, який тип атак доводиться відбивати найчастіше, Аль-Кувейт повідомив, що «фішинг» і «програми-вимагачі» зустрічаються найбільш часто. Крім цього, шкідливий софт стає все більш витонченим.
Фішингова атака відбувається тоді, коли кіберзлочинець маскується під легального користувача або законну компанію, щоб жертва добровільно видала необхідну конфіденційну інформацію. Коли хакер блокує доступ до файлів жертви, а потім вимагає оплату за відновлення доступу, мова йде про програму-здирника. Нове дослідження, проведене міжнародною компанією з кібербезпеки TrendMicro, показує, що критично важлива суспільна інфраструктура та державні ІТ-системи стають основним напрямком діяльності хакерів в усьому світі, а програми-вимагачі – їх найголовніша зброя.
ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE
Популярна криптобіржа зіткнулася з хакерською атакою. За словами гендиректора криптобіржі Майка Каяморі, хостинг-провайдер, який керує доменним ім’ям Liquid, помилково передав управління зловмисникові. В результаті хакер змінив запис DNS та отримав доступ до інфраструктури біржі та сховища документів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, скільки криптовалют вкрали хакери з 2012 року
За матеріалами сайту cnbc.com