close-btn

Уряд Польщі надав Україні велику партію станцій Starlink

Супутниковий інтернет дозволяє абонентам залишатися на зв’язку навіть у критичних умовах. Технологія широко використовується в армії, банківському секторі та в сфері охорони здоров’я

Польща передала нашій країні партію приймальних пристроїв Starlink у кількості 5 тис станцій. На сьогоднішній день чисельність пристроїв для прийому супутникового інтернету від компанії SpaceX в Україні досягла 18 тис терміналів. У Мінцифрі зазначили, що купівлю пристроїв профінансував уряд дружньої держави.

Як відомо, станції Starlink використовуються в основному як резервні канали комунікації або в тих випадках, коли жодна інша інфраструктура недоступна. Зокрема, завдяки цій апаратурі налагоджено безперебійну роботу деяких військових підрозділів, банківської системи, об’єктів Міністерства охорони здоров’я тощо. Супутниковий інтернет дозволяє абонентам залишатися на зв’язку навіть у критичних умовах.

Нагадаємо, перша партія передавачів прибула в Україну на прохання міністра Федорова вже на третій день після початку війни. У РФ за це навіть почали загрожувати Маску. Зокрема, глава “Роскосмосу” Дмитро Рогозін попередив підприємця, що йому “доведеться відповідати по-дорослому” за передачу Україні станцій Starlink. Маск, відповідаючи на погрози, іронічно написав: “Якщо я помру за загадкових обставин, було приємно вас знати”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Менше 3% покупок у магазинах США оплачують гаманцем Apple Pay

Ми раніше повідомляли, що під час воєнних дій безпеці інформаційного простору необхідно приділяти особливу увагу, нагадують фахівці Держспецзв’язку. Противники неодноразово вдавалися до хакерських атак, розсилаючи на адреси установ і простих громадян шкідливі програми. Такими діями вони намагаються викрасти службові та персональні дані, перехопити контроль над обліковими записами і не лише.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Найбільший японський онлайн-брокер припинить майнінг криптовалют у РФ

Spotify запускає сервіс прийому донатів для підтримки українських медиків

За матеріалами сайту thedigital.gov.ua

google news