Американські законодавці виділять $1,9 млрд на фінансування програм з демонтажу телекомунікаційного обладнання, яке, за словами чиновників становить загрозу для національної безпеки
Як повідомляє reuters, очікується виділення $3,2 млрд у вигляді екстреного допомоги на придбання систем широкосмугового зв’язку громадянами країни з низькими доходами. Оговорені кошти будуть виплачені в рамках нового пакета економічної допомоги. Також повідомляється, що в рамках програми домогосподарствам буде надана щомісячна субсидія в розмірі $50, «щоб допомогти їм придбати послуги широкосмугового доступу та підключений до інтернету пристрій». У червні чиновники з Федеральної комісії із засобів зв’язку (FCC) заявляли, що китайські компанії Huawei Technologies Co і ZTE Corp офіційно внесені до списку іноземних контрагентів, які становлять загрозу безпеці США.
Комісія заборонила американським юридичним особам купувати обладнання у цих компаній. FCC вже завершила роботу над правилами, які вимагають від операторів зв’язку з обладнанням ZTE або Huawei «розібрати та замінити» це обладнання. Тепер слово за Конгресом, якій повинен профінансувати прийняті правила заміни апаратної частини компаній. Huawei заявила, що розчарована рішенням FCC про примусове видалення продуктів компанії з телекомунікаційних мереж Америки. За її словами, такий крок піддає ризику громадян США в сільських районах, які в значній мірі зазнають труднощів з обслуговуванням місцевих інтернет-мереж.
ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE
Китайський виробник телефонів Huawei заявив, що робить все можливе, щоб «вижити та рухатись вперед», незважаючи на санкції США. Проте наголошується, що здатність компанії знаходити деякі комплектуючі, такі як мікрочіпи, «опинилася під сильним тиском, а виробництво і операції зіткнулися зі зростаючими труднощами», причиною яких є економічна стагнація в усьому світі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФБР запропонувало фінансовому директору Huawei укласти угоду зі слідством
За матеріалами сайту reuters.com