close-btn

ТОП-5 обігрівачів для дому на випадок повного блекауту

За словами експертів, українцям слід готуватись до тяжкої зими, зокрема, систематичних перебоїв з опаленням та електропостачанням

Обігрівачі для дому

Обігрівачі для дому Фото: kekc.news

Так, в умовах сьогодення для обігріву дому підійдуть газові пальники/плитки, керосинові обігрівачі, теплові гармати і навіть хімічні грілки. Розглянемо приклади таких приладів.

Універсальний обігрівач-плита

Досить популярна річ серед українців, яка дозволяє як обігріти невелике приміщення, так і приготувати їжу. Традиційно використовується туристами. Працює на звичайному газі, який продається в балончиках. Як приклад таких обігрівачів — Alpen Camping IK-1100.

Alpen Camping IK-1100

Alpen Camping IK-1100

Обігрівач для різьбових балонів

Дещо більша та дорожча модель, ніж попередня, здатна працювати від об’ємних туристичних балонів різьбового типу. Споживає відносно небагато пального — близько 145 г/год. Одного балона вистачає для декількох годин безперервної роботи. Потужність — 2 кВт. Як приклад — Meva Olymp.

Meva Olymp

Meva Olymp Фото: hurtowniaprzemyslowa.pl

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Портативні електростанції для дому: ціни та переваги

Термохімічні грілки

Якщо з якихось причин немає можливості використати газовий обігрівач, і альтернативні варіанти, як зігрітись, закінчились, можна використати хімічні грілки. Вони недорогі, їх на довго вистачає (від декількох годин до цілої доби). Традиційно їх використовують туристи, наприклад, любителі зимової риболовлі, але за теперішніх складних умов, вони і вдома не будуть зайвими. Є моделі і для рук, і для ніг.

Фото: itc.ua

Теплова гармата

Такі пристрої зазвичай використовуються в будівельно-ремонтній сфері для, наприклад, прискорення висихання фарби на стінах, або бетонних стяжок. Зараз же теплові гармати можуть стати альтернативним способом обігріву великих житлових приміщень, бомбосховищ тощо.

Вони працюють на зрідженому природному газі пропані або бутані. Досить під’єднати газовий балон і запалити. Потужність 15 кВт. Витрати палива — близько 1 кг на годину.

Зверніть увагу: хоч такі пристрої і обладнані механізмом газ-контролю (зупиняє подачу газу при згасанні полум’я), використовувати їх буває вкрай небезпечно! По-перше, варто пам’ятати про продукти згорання газу, якими можна отруїтись. По-друге, не слід заносити повний балон з газом з холодної вулиці відразу в тепле приміщення. Притримуйтесь правил безпечного поводження з подібними приладами!

Як приклад недорогої теплової гармати — VITALS GH-151. Вона здатна обігріти площу до 100 м².

Керосинові обігрівачі

Досить економні та недорогі прилади. Навіть невеликий обігрівач здатний обігріти приміщення до 15м². Витрата палива — 0,24-0,28 л/год. Теплова потужність — близько 2,5-3 кВт. Одна заправка дозволяє працювати приладу 17-18 годин. Як приклад — Kerona TS-77.

Kerona TS-77

Kerona TS-77

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Топ-10 генераторів для екстрених ситуацій: бензинові, дизельні та газові

Як зарядити телефон та підживити роутер в умовах блекаутів

Як забезпечити себе надійним інтернетом на час відключення електроенергії — інструкція

За матеріалами itc.ua.

google news
credit link image
×
Підписуйтесь на нас в Telegram та Viber!