Також Twitter додасть сіру галочку верифікації для офіційних акаунтів. На відміну від синьої, вона буде безкоштовною
Twitter і Facebook вважаються новаторськими платформами соціальних мереж, на які припадає мільярди користувачів у всьому світі, і дві компанії змагаються за те, щоб стати абсолютним лідером у цій галузі. Проте в останні місяці обидві платформи зафіксували коливання частки ринку, при цьому Twitter, схоже, має перевагу з точки зору зростання на тлі триваючих внутрішніх адміністративних змін.
Зокрема, дані, зібрані Finbold 8 листопада, показують, що частка ринку Twitter зросла на 55,86% у 2022 році. З іншого боку, частка Facebook впала на 11,86% у період із січня по листопад 2022 року.
Розбивка частки ринку показує, що Facebook почав рік із 76,85%, що є найвищою часткою платформи у 2022 році, а у листопаді її значення становило 67,73%. З іншого боку, у січні частка ринку Twitter становила 7,16%, а станом на листопад цей показник дістався до 11,16%.
Частка Twitter різко зросла через придбання компанії генеральним директором Tesla Ілоном Маском, який уже почав впроваджувати деякі зміни.
Бос Tesla запропонував змінити функцію підписки Twitter Blue і надав можливість придбати «підтверджуючий» синій значок за $7,99 на місяць. За цю суму передплатники отримують можливість бачити менше реклами та кращу видимість твітів у стрічці.
А тепер компанія Twitter додасть сіру галочку «офіційний» до деяких великих облікових записів, щоб засвідчити їхню справжність. На відміну від синьої галочки верифікації, вона буде безкоштовною. Зараз у Twitter приблизно 423 тисячі підтверджених облікових записів. Серед тих, хто отримає сіру галочку, — державні акаунти, комерційні компанії, ділові партнери, великі ЗМІ, видавці та деякі громадські діячі.
Крім «фактора Маска», зростання Twitter можна пояснити такими елементами, як зміна дизайну. Хоча компанія піддалася критиці за модернізацію зовнішнього вигляду, перехід до усунення горизонтального меню навігації з верхньої частини екрана на ліву панель виявився успішним.
У той же час на частку ринку Facebook вплинула конкуренція з новими платформами соціальних мереж, такими як TikTok. Компанія втрачає як користувачів, так і прибутки від реклами через конкурентів такого рівня.
Експерти ринку також звинуватили Facebook у спробі витіснити користувачів з платформи, вказуючи на такі фактори, як інформаційне навантаження, проблеми з конфіденційністю, залежність, тиск з боку однолітків та домінуючу увагу Facebook до просування Метавсесвіту.
Нарешті, здатність Facebook і Twitter підтримувати і збільшувати свою частку ринку значною мірою залежатиме від того, як платформи мають намір залучати нових користувачів в умовах зростаючої конкуренції. Зважаючи на все, у Twitter, орієнтованого на новини з можливістю вільно вести дискусії, шансів поки що явно більше.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Android 13: запущено оновлення для Samsung Galaxy S21 та інших популярних моделей
- Мем «Жінка кричить на кота» продають на аукціоні у вигляді NFT
- Чому в Європейському союзі забороняють телевізори з роздільною здатністю 8K?