Мобільні гаманці на ринку e-commerce залишаються аутсайдерами, навіть Apple Pay не може відтіснити звичні для всіх карти
Через 8 років після дебюту, за даними Wall Street Journal, Apple Pay значно просунулася в комерцію в цілому, частково завдяки «терпінню та настирливості» компанії. Відсоток користувачів iPhone з активованим Apple Pay у 2020 році становив близько 50%, а зараз – 75%. При цьому понад 90% роздрібних магазинів у Сполучених Штатах приймають Apple Pay.
Однак якщо відсторонитися від даних WSJ, можна виявити, що порівняно із загальним обсягом транзакцій частка мобільних гаманців досить мізерна. І хоча Apple Pay домінує у цій сфері, на неї припадає лише 2,8% від усіх транзакцій у магазинах. Це, звісно, відкриває нові можливості, але навряд чи є сейсмічним зрушенням.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Платіжні імплантати набирають популярності: виробник чіпів Walletmor прозвітував про продаж
Аналітики зазначають, що у комерції протягом десятиліть укорінялася звичка користуватися картами, а тепер ще й з’явилися цифрові аналоги. Зараз лідером залишається безконтактна картка з функцією tap-to-pay, яка виборола 14% частки особистих платежів, що пов’язано з пандемією.
«Якщо додати сюди пластикові картки, то за даними другого кварталу цього року частка дебетових карток склала 44%, а кредитних — 27%. Навіть нове покоління використовує мобільні гаманці не так активно – 9,3% від усіх покупок у магазині (дані за другий квартал)», – повідомляється у дослідженні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Amazon буде використовувати для продажу відеоролики, як у TikTok
Власники iPhone та Apple Watch зможуть керувати іншими смарт-пристроями без допомоги рук
В Норвегії запускають першу в Європі біометричну платіжну картку Web 3.0
За матеріалами pymnts.com