Фінансові установи розвиваються відповідно до мінливих уподобань споживачів, пропонуючи різні цифрові рішення, проте, коли справа доходить до криптовалют, далеко не всі поспішають адаптуватися
За даними PYMNTS, станом на січень 2022 року майже кожен четвертий американець в якийсь момент володів криптовалютами. Згідно з одним із опитувань, не менше 46 млн американців заявили, що, швидше за все, куплять криптовалюту найближчого року.
У відповідь на зростаючий ринок спостерігається також помітне збільшення кількості крипто-банкоматів, причому світовий ринок у цій сфері у 2021 році оцінювався більш ніж у $75 млн. Як очікується, він зростатиме із середньорічним темпом (CAGR) 59% з 2022 по 2028 рік. Зокрема, у світі з’явилося понад 50 нових біткоїн-банкоматів (BTM).
Незважаючи на такий інтерес споживачів, криптовалюти не є головним пріоритетом багатьох фінансових установ. Наприклад, більшість банків не мають можливості працювати з криптовалютами та повідомляють, що не зацікавлені у розробці будь-яких пропозицій у цій сфері у найближчому майбутньому.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дев’ять з десяти Bitcoin заморожені на неактивних гаманцях — аналітика
Споживачі не тільки цікавляться криптовалютами в цілому, але й активно зацікавлені в тому, щоб фінансові установи надавали доступ до криптовалют у тому чи іншому вигляді. Згідно з одним із досліджень, 60% власників криптовалют обов’язково скористалися б послугами своїх банків для інвестування в криптовалюти, якби вони мали таку можливість. У цей час лише 4% респондентів заявили, що не скористалися б інвестиційними послугами свого банку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Криптобіржа Bybit підготувала кешбеки та бонуси до Дня Незалежності України
Ринкова капіталізація криптовалют знову нижче одного трильйона доларів
Доходи від криптозлочинів впали на 65% — звіт