close-btn

Центральноафриканська Республіка запускає національну криптовалюту Sango Coin

Токен Sango Coin буде використаний для модернізації інфраструктури країни та запланованого проекту метавсесвіту

https://bits.media/

Президент Центральноафриканської Республіки (ЦАР) Фостен-Арканж Туадера запустив Sango Coin як національну криптовалюту країни на віртуальному заході у неділю.

За словами президента Туадер, Sango Coin діятиме як «ворота до природних ресурсів Центральноафриканської Республіки. Криптовалюти – це вирішення проблеми фінансової ізоляції у ЦАР». Раніше уряд країни оголосив про плани токенізації природних ресурсів, включаючи нафту, алмази та мідь.

Держава планує використати Sango Coin для створення криптоекономіки, заснованої на приватних інвестиціях. Цифровий економічний центр також включає створення крипто-острова на річці Убанги.

Ерве Ндоба, міністр фінансів країни заявив, що національна криптовалюта підтримується біткоїнами. Однак точна природа біткоїн-забезпечення Sango Coin поки не зрозуміла. Крім введення Sango Coin, адміністрація Туадера хоче впровадити технологію блокчейну для оновлення цифрової архітектури країни. Уряд ЦАР планує використати блокчейн для оцифрування своєї системи земельного кадастру.

ЦАР, яка не має виходу до моря, як і раніше, залишається однією з найменш розвинених країн світу, незважаючи на багаті природні ресурси. Для президента Фостіна Арканжа Туадери токенізація цих «величезних геологічних скарбів» є засобом створення нових інвестиційних можливостей у країні.

Перехід до впровадження криптовалют з низьким рівнем використання Інтернету (згідно з даними WorldData, лише 4 відсотки мешканців ЦАР мають доступ до мережі) і ненадійною електрикою викликав здивування у експертів з криптовалют, спантеличив законодавців та мешканців ЦАР та викликав застереження від Міжнародного валютного фонду.

Раніше ми писали, що уряд ЦАР затвердив Біткоїн як платіжний засіб нарівні з місцевим франком КФА. Відповідний закон ухвалив парламент та підписав президент країни Фостен-Аршанж Туадера.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

google news