Ілон Маск влаштував памп монети Milady Meme Coin (LADYS). Розповідаємо що трапилося, хто зміг заробити на зростанні криптовалюти і чому підозрюють змову
В одному з постів у Твіттері Ілона Маска з’явилася фотографія Milady – маскота криптопроєкту Milady Meme Coin, який випустив криптовалюту під назвою LADYS. З охопленням майже 21,5 мільйона осіб твіт зібрав понад 178 000 лайків, понад 17 000 ретвітів та цитованих твітів. Попри те, що у повідомленні Маска не було згадки про проєкт, криптовалюта LADYS сильно зросла в ціні за добу.
— Elon Musk (@elonmusk) May 10, 2023
За даними CoinMarketCap, ціна на монету зросла на 7300%. В результаті згадки Маска криптовалюта потрапила в тренди CoinMarketCap і була додана в лістинг MEXC. Після того, як Маск розмістив картинку, продаж токенів Milady NFT також значно зріс — на 500% за добу, а мінімальна ціна токена з колекції збільшилася на 57% — з 3,75 ETH ($6 920) до 5,25 ETH ($9 700).
Проєкт Milady Maker став лідером серед NFT за показниками за тиждень із загальним обсягом продажів у $11,22 млн, що на 261,3% більше, ніж попереднього тижня.
Хто збагатився на Milady і чому підозрюють змову
Аналітики Lookonchain звернули увагу на цікавий збіг: за годину до того, як Маск написав у Твіттері про Milady Meme Coin, хтось створив криптогаманець, вивів на нього 25 ETH ($45 З62) з Binance, з яких на 9 ETH придбав велику кількість LADYS за ціною $0,00000000562 за монету. Інших транзакцій власник криптогаманця не робив. Така поведінка користувача навела аналітиків Lookonchain на думку, що невідомий міг знати про задум Ілона Маска.
Деякі учасники криптоспільноти припустили, що цей гаманець може належати самому Маску. Є й незгодні з цією теорією, вони не вірять у те, що найбагатша людина планети могла б займатися подібними маніпуляціями.
Однак, як виявилося, під час пампу заробили й три найбільші кити. Пізніше команда Lookonchain оголосила про те, що розробники Milady Meme Coin додали топ-3 адреси криптогаманців (дві з яких належать DWF Labs, зараз компанія володіє 30,6 трлн LADYS на суму $1,9 млн) у чорний список. На момент написання новини команда проєкту не надала офіційних причин свого рішення.
Також повідомляється, що дані адреси криптовалютних гаманців будуть додані до чорного списку Управління з контролю за іноземними активами (OFAC).
До речі, у 2021 році Pipslay провели дослідження, яке показало, що 37% американських інвесторів приймають рішення, ґрунтуючись на твітах Ілона Маска. Саме тому згадки Маска про проєкти або посилання на них сприймаються як памп. Раніше Маск неодноразово просував свою улюблену криптовалюту — Dogecoin.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- 5 мемкоїнів з потенціалом значного зростання у 2023 році
- Токен PEPE перетворив $250 на мільйон за 4 дні: що не так з цією інвестицією?
- Як створити нову криптовалюту з нуля за 27 секунд: Відеоінструкція