Банк Японії (BoJ) оголосив про згортання програми через відсутність суспільного інтересу
Хоча Японія вважається країною-новатором, особливо у технологічному секторі, у житті держави все ще є аспекти, які є відлунням минулого. Сьогодні більшість жителів Японії, як і раніше, покладаються на готівку, незважаючи на цифровізацію, яка відбулась в економіці останнім часом. Концепція CBDC значною мірою виявилася не затребуваною серед японців. Про це розповіли у Банку Японії. З 2021 року фінрегулятор проводить різноманітні тести у рамках підготовки до можливого національного розгортання цифрової ієни.
Після перевірки технічної здатності переходу з фіатних грошей на CBDC Банк Японії, як повідомляється, не побачив необхідності реалізації такої зміни в найближчому майбутньому. Пандемія COVID-19, що все ще продовжується, підштовхнула країну до інших форм грошових відносин, включаючи платіжні інструменти у вигляді електронних грошей, кредитних карток та цифрових банківських послуг.
Теоретично CBDC надає центральному банку інструменти для всеосяжного впливу на грошово-кредитну політику всередині країни. Однак навіть з урахуванням тих плюсів, які пропонує CBDC, ця форма грошей недостатньо протестована на світових ринках. Це може бути однією з причин, чому Японія відклала плани щодо розробки цифрової ієни.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Банки відновили ліміти за кредитними картками
Ми раніше повідомляли, що згідно з новим дослідженням ринку, опублікованим компанією Nansen, що спеціалізується на даних про блокчейн, у першій половині 2022 року користувачі криптовалюти витратили 963 227 ефірів (ETH) на суму $2,7 млрд для створення невзаємозамінних токенів (NFT) на майданчику OpenSea.io.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Хакери зламали близько 8000 гаманців на базі Solana та вивели мільйони доларів
Binance.US делістит AMP через Комісію з цінних паперів та бірж США
За матеріалами сайту thepaypers.com