close-btn

Необанк Revolut провів раунд залучення інвестицій: названо суму зібраних коштів

У 2021 році капіталізація фінтех-компанії зросла в порівнянні з минулим роком в шість разів

Власники британської фінтех-компанії Revolut заявили, що необанк залучив $800 млн в рамках раунду залучення інвестицій, що відбувся на цьому тижні. Захід був організований за підтримки фінансових компаній Tiger Global та SoftBank. Таким чином, на сьогоднішній день капіталізація Revolut оцінюється в $33 млрд, що в шість разів більше в порівнянні з 2020 роком.

Крім того, необанк тепер став першим за величиною “єдинорогом” в сфері фінансових технологій Великобританії, випередивши платіжну фірму Checkout.com., і другим в Європі після шведської компанії Klarna. Фінансовий директор Revolut Мікко Саловаара вже заявив, що отримані гроші планується витратити на розвиток маркетингової стратегії, розробку нових продуктів та розширення на міжнародному рівні. Основними напрямками експансії в компанії називають США та Індію.

Саловаара також додав, що на даний момент Revolut поки що не має чітких планів щодо первинного розміщення акцій. Однак він не виключив, що необанк проведе IPO вже в цьому році. Галузевий портал CB Insights повідомляє, що останнім часом європейські фінтех-стартапи активно залучають фінансування, зібравши тільки в другому кварталі 2021 року рекордні $33,7 млрд. Серед найбільш капіталомістких – німецька компанія GTR та нідерландська Mollie.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Збитки британського фінтех-стартапу Revolut у минулому році майже подвоїлися на тлі того, що компанія пропонувала все більше послуг зростаючій глобальній клієнтській базі. У 2019 році Revolut повідомив про трикратне збільшення збитків до 106,5 млн фунтів стерлінгів, незважаючи на різке зростання доходів і клієнтів. Вартість ведення бізнесу продовжила позначатися на чистому прибутку і далі: збитки в 2020 році склали більше 207 млн ​​фунтів стерлінгів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Big Tech може стати причиною фінансової нестабільності – заява британського Центробанку

За матеріалами сайту cnbc.com

google news