close-btn

Альтернатива Індії: китайські інвестори нарощують інвестиції в технологічний сектор Індонезії

Технологічні компанії Китаю звертають увагу на економіку Індонезії, оскільки показники індійської економіки падають

Фото: iod.media

Попри величезну клієнтську базу в 1,3 млрд осіб, індійська економіка зазнає серйозного падіння через пандемію. Валовий внутрішній продукт Індії впав на 7,5% в порівнянні з періодом 2019 року. У докризовий період економіка Індія була однією з найбільш швидкозростаючих у світі. Однак тепер її показники стрімко скорочуються. В першу чергу це викликано наслідками вірусу, який вразив понад 9,3 млн осіб. Зростання числа інфікованих значно деморалізувало індійське суспільство; індійські громадяни не виходили з дому навіть після зняття обмежень, вважаючи за краще економити свої гроші. З метою подолання економічних наслідків пандемії, уряд Індії впроваджує правила дерегулювання на ринку сільськогосподарської продукції та підприємств малого та середнього бізнесу.

Однак паралельно з новими заходами, Індія обмежила можливості і для китайських компаній, що діють в країні. У зв’язку з цим, виробничий сектор Китаю змінює пріоритети на користь Індонезії, яка є другою за величиною економікою Південно-Східної Азії. Це виражається в збільшенні інвестицій в технологічний сектор країни на 55%. Численні інвестиційні групи, в тому числі Shunwei Capital, створена засновниками Xiaomi, і BAce Capital, подали сигнал про те, що планують більше інвестувати в Індонезію. У той час як деякі професіонали кажуть, що ринок ще недостатньо готовий, інші вважають його найкращим варіантом після Індії, повідомляє FT.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

У розпал торгової війни з США Китай підписав найбільшу у світі угоду про вільну торгівлю з 14 країнами Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Після восьми років переговорів 15 листопада, по закінченню віртуального саміту представників держав Південно-Східної Азії, в столиці В’єтнаму Ханої відбулося підписання угоди під назвою «Всеосяжне регіональне економічне партнерство».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як країни, що розвиваються долають коронакризу – дані МВФ

За матеріалами сайту pymnts.com

google news