Телеграм-чати призначені для прийому та каталогізації даних та свідоцтв, за допомогою яких співробітники спецслужби зможуть у найкоротші терміни виявити та заарештувати військових злочинців
Тепер кожен громадянин зможе певною мірою взяти участь в оперативно-розшукових заходах служби безпеки. Про це повідомила пресс-служба відомства. На чат-бот @Traitor_Search_bot можна надсилати інформацію про:
- зрадників та колаборантів, які співпрацювали з російськими злочинцями;
- інтернет-агентів, які «зливають» ворогові важливу інформацію або розповсюджують у соцмережах контент на підтримку окупантів.
Другий чат-бот @stop_marauder_ua_bot призначений для збору інформації про мародерів, які посягнули на майно своїх співвітчизників під час війни. Інформація скрупульозно перевірятиметься і передаватиметься для публікації на відомчому порталі stopmarauder.com.ua.
Крім цього, в СБУ відзначили високу ефективність робота, створеного на початку війни, для відстеження переміщення ворожих військ. Завдяки чат-боту @stop_russian_war_bot розвідники отримали тисячі повідомлень з геоданими про місце дислокації російських злочинців, внаслідок чого українська артилерія змогла знищити велику кількість техніки та особового складу ЗС РФ.
ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE
Програма фінансування інформаторів у рамках міжнародних кримінальних справ раніше мала назву “Винагорода за боротьбу з тероризмом”. Відтворена програма RGJ містить оголошення про виплату грошей за цінну інформацію про співробітників російської військової розвідки, які здійснюють шкідливу діяльність проти критично важливих об’єктів інфраструктури США.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через додаток Дія можна буде запросити міжнародну фінансову допомогу
За матеріалами сайту ssu.gov.ua