Стверджується, що в таких сервісах, як Apple Music, App Store та iTunes нібито незаконно використовуються технології семи різних патентів
Технологія захисту авторських прав, яку використовує Apple, може дорого обійтися компанії. Bloomberg повідомляє, що судовий розгляд, що відбувся минулого тижня в м. Маршалл, штат Техас, завершився постановою про накладення на технологічного гіганта санкцій в розмірі $308,5 млн, які Apple повинна виплатити компанії Personalized Media Communications за порушення її патенту на регулювання цифрових прав (DRM).
Ще у 2015 році представники PMC заявляли, що технологія FairPlay, що використовується в App Store, Apple Music та iTunes, порушує сім патентів. Незабаром було ініційовано розгляд в Управлінні по патентах і товарних знаків США. PMC — це компанія, яка в основному займається тим, що періодично подає судові позови проти великих технологічних корпорацій. PMC називають патентним тролем.
У заяві Apple з приводу рішення суду йдеться, що PMC «пригнічує інновації» та заподіює шкоду звичайним клієнтам. Керівництво технологічного гіганта висловило глибоку незадоволеність з приводу результату розгляду та обіцяло незабаром оскаржити прийняте рішення, а технологія DRM, швидше за все, все одно буде використовуватися в продуктах Apple, навіть не дивлячись на штраф. DRM (Digital Rights Management) — це спосіб цифрового регулювання авторських прав. По суті, це алгоритм, за допомогою якого автори контенту обмежують його незаконне копіювання.
ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE
Збиток однієї фірми — виграш іншої. Невеликі технологічні компанії Китаю прагнуть скористатися ситуацією, що виникла, оскільки тиск з боку антимонопольних органів по відношенню до інтернет-гігантів країни сприяє виникненню безлічі нових можливостей. Читати далі…
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Facebook розробляє браслет для управління доповненою реальністю за допомогою думки
За матеріалами сайту engadget.com