close-btn

Які напрями інвестплатформи Advantage Ukraine мають найбільший попит: дані Мінекономіки

Вже сьогодні команда експертів вивчає 150 пропозицій потенційних інвесторів.

За три місяці роботи інвестиційної платформи Advantage Ukraine надійшло понад 500 запитів на участь у програмі інвестування в економіку України. Про це розповіли у Мінекономіки. За даними прес-служби відомства, основна частина пропозицій надходить від потенційних інвесторів із таких країн, як США, Великобританія, Німеччина, Данія, Бельгія.

Наразі команда експертів платформи вивчає вже 150 комерційних пропозицій від зарубіжних партнерів. Серед найбільш поширених напрямів консультування залишаються питання інвестиційних стимулів та страхування військових ризиків. Найбільший інтерес інвестори виявляють у таких галузях економіки, як інновації та технології, агропромисловий комплекс, інфраструктура та логістика, а також у секторі енергетики та оборонної промисловості.

Нагадаємо, інвестиційну платформу співпраці Advantage Ukraine запущено 6 вересня в рамках програми WPP. Ресурс пропонує різні можливості для вкладення грошей у перспективні галузі українкою економіки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Статус надання субсидій тепер можна перевірити онлайн

За даними Національного банку України, на 1 грудня 2022 року міжнародні резерви становили $27,95 млрд. Для порівняння: 24 лютого їхній рівень не перевищував $27,42 млрд. Про це повідомляє прес-служба регулятора. Лише за місяць обсяг ЗВР збільшився на 10,7% за рахунок регулярних надходжень міжнародної допомоги, при цьому Нацбанк здійснював менше інтервенцій на міжбанківському валютному ринку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Євросоюзі прийняли нові правила онлайн-кредитування — деталі

Новий алгоритм реєстрації та перереєстрації автомобілів в Україні: що змінилось

За матеріалами сайту me.gov.ua

google news