close-btn

Стало відомо, скільки компаній збанкрутувало з початку війни

З кінця лютого кількість заявок на анулювання або відкликання дозволу на ведення діяльності скоротилася вдесятеро. Про це повідомляє статистичний ресурс Опендатабот

Фото: depositphotos.com

“З моменту вторгнення РФ кількість заяв на порушення справи про банкрутство впала в 10 разів – з 1100 у лютому 2022 року до 16 у березні та квітні в цілому”, – йдеться у повідомленні.

Введення урядом воєнного стану ніяк не вплинуло на юридичний механізм визнання підприємства банкрутом. Проте варто врахувати й той факт, що в регіонах, де розгортаються бойові дії, практично не працюють суди та інші інстанції, які займаються питаннями банкрутства та неплатоспроможності.

Як зазначає арбітражний керуючий Руслан Бандуристий, війна не скасовує обов’язки голови підприємства подавати протягом місяця з моменту настання загрози неплатоспроможності до суду заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство.

Нагадаємо, раніше кадровий портал grc.ua опублікував результати дослідження, згідно з яким український ринок праці переживає найсильнішу кризу за останні 10 років. У квітні кількість вакансій скоротилася у 30 разів у порівнянні з довоєнним періодом.

Бізнес скорочує виробничі витрати, бонуси практично не виплачуються, зарплати зменшуються, а в ряді випадків працівників відправили у безстрокову відпустку.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

3238 компаній і торгових марок належить афілійованим з людиноненависницьким кремлівським режимом підприємцям. На момент нападу злочинців на Україну серед цих компаній були такі марки дитячого харчування, як “Агуша”, “Засинайко” та “Тема” та інші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Акція Укрпошти: безкоштовні мобільні телефони для людей похилого віку

За матеріалами сайту opendatabot.ua

google news