Сайти компанії також мають бути заблоковані до ухвалення остаточного рішення суду
Господарський суд Києва 4 січня заборонив використовувати торгову марку популярної мережі магазинів електроніки “Цитрус”.
Як повідомляє бізнесмен Геннадій Корбан, який купив 50%-ву частку в ЗТ-Інвесті (група компаній Цитрус), у судовій ухвалі йдеться, що торгівля під цим брендом має припинитися, а сайт і домен компанії будуть заблоковані до винесення остаточного рішення.
Згідно з документом, під заборону будь-яких дій з ними потрапили торгові марки «Цитрус», а також низка інших торгових марок, що використовуються групою компаній: «ЦИТРУС дискаунт» (CITRUS discount), «ЦИТРУС гаджети та аксесуари», «eton», “like.bike”, “AIR MUSIC” та “L.А.Р.Т.І.”.
Навесні 2021 року Корбан подав чотири судові позови на більш ніж на 1 млрд грн до партнера – співвласника компанії «Цитрус» Григорія Топала та групи афілійованих юрособ за нібито незаконні операції.
За словами Корбана, історія конфлікту розпочалася влітку 2020 року, коли Топал вирішив позбутися свого партнера Дмитра Зінченка та позбавити його права власності на половину корпоративних прав компанії шляхом рейдерського захоплення.
“Керуючий партнер Григорій Топал досі одноосібно і безкарно продовжує операційну діяльність, незважаючи на те, що в ряді ЗМІ була опублікована інформація про те, що він зловживає своєю владою в компанії, оптимізуючи податкові платежі та занижуючи митні збори”, — пише Корбан.
У прес-службі компанії заявили, що «Цитрус» продовжує працювати у звичайному режимі як онлайн, так і офлайн. Отже, компанія не визнає цей позов і вважає його «нікчемним» з кількох причин:
- Компанія, на яку було подано цей позов, не входить у групу компаній «Цитрус»;
- Група компаній «Цитрус» не використовує торгові марки, що фігурують у вищезазначеному позові;
- Швидкість винесення рішення дозволяє задуматися про те, що суддю ввели в оману, оскільки відповідача не було повідомлено про розгляд справи, його не було на засіданні і він не зміг донести судді свою позицію;
- Приватні виконавці, які так прагнули виконувати рішення суду, не мають повноважень на такі дії.
Цитрус наразі надав необхідні процесуальні документи для оскарження судового рішення та подав скарги на дії виконавців до правоохоронних органів, а також до Міністерства юстиції України.
ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE
З 21 грудня мобільний оператор Vodafone Україна спільно з Міністерством цифрової трансформації розпочав тестове обслуговування абонентів з е-паспортами у додатку «Дія». Клієнти оператора можуть використовувати держпрограму для ідентифікації. Для цього потрібно просто відкрити Дія і показати свої цифрові документи співробітнику магазину.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нова версія популярного фітнес-браслету з функцією безконтактної оплати вже доступна для українців
За матеріалами сайтів economics.segodnya.ua biz.liga.net