Розробників криптовалют, схоже, не турбує ведмежий тренд і вони продовжують вводити в криптовалютний простір нові альткоїни
Платформа цифрових та інформаційних даних CoinGecko в даний час відстежує 13201 криптовалюту. Незважаючи на кривавий вересень для більшості з них, сукупна ринкова капіталізація цих цифрових активів становить $986 млрд.
Як і очікувалося, Біткоїн та король альткоїнів Ethereum продовжують панувати на ринку — на їхню частку припадає 38% та 16,3% відповідно від загальної ринкової капіталізації криптовалют. Ці два лідери завжди перебувають у центрі уваги, але є й інші, менш відомі цифрові токени, які варті того, щоб про них розповісти.
Лише 7 жовтня, через чотири дні після їхнього початкового лістингу, загальна ринкова капіталізація п’яти нових криптовалют становила $50,75 млрд. Цим «новим учасникам» не довелося довго чекати, щоб наробити галасу і звернути на себе увагу в криптосфері.
Серед п’яти монет лідирувала RIMAUNANGIS (RTX) з ринковою капіталізацією $27,8 млрд. Відстеження CoinMarketCap показувало, що цифровий актив, орієнтований на NFT, торгувався за ціною $13,89.
GOLCOIN (GOLC) та Joystick (JOY) посіли друге та третє місце з вартістю $17,8 млрд і $3,29 млрд відповідно. GOLC торгувався за ціною $61, а ігровий токен JOY — по $0,65.
До цих трьох компаній приєдналися недавно представлені криптовалюти — ELAN та токен Shihtzu Exchange (STZU). ELAN займав 4-е місце з капіталізацією $1,04 млрд, а STZU — останнє, 5-те, з ринковою капіталізацією $730,2 млрд.
Важливе нагадування інвесторам
У той час як постійно зростаюче число криптовалют сигналізує про великий інтерес і високі очікування прибутковості в криптпросторі, інвесторам все ж таки настійно рекомендується виявляти обережність при роботі з нещодавно випущеними активами.
Схеми накачування та скидання протягом багатьох років були улюбленим способом шахраїв заробити легкі гроші. Настійно рекомендується потенційним інвесторам різних криптовалют ретельно вивчати актив, у який вони планують вкластися.
Найчастіше ці шахраї, як правило, користуються синдром втрачених можливостей (FOMO) окремих осіб і навіть компаній, які вкладаються в нові токени та проекти, сподіваючись повторити успіх перших інвесторів у Біткоїн.
Не зайвим буде нагадати про перспективи трейдингу за допомогою торгових ботів — автоматизованих програм, які реалізовують стратегії на основі заданих параметрів. За допомогою цих ботів ви можете в автоматичному режимі й цілодобово отримувати вигоду від коливань ціни, купуючи дешево та продаючи дорого в заданому діапазоні цін або накопичуючи бажаний криптоактив через рівні проміжки часу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Як заробити на лаунчпадах: купуємо токени на старті на біржі Bybit
- Анстейкінг Ethereum став можливим до оновлення Shanghai
- Індекс Dow Jones офіційно став більш волатильним, ніж Біткоїн