close-btn

Яких збитків екології завдала у 2022 році криптоіндустрія і скільки нових дерев тепер потрібно посадити

Найекологічнішою криптовалютою визнана Stellar. Енергетичні витрати при її використанні не перевищують 0,0003 кВтг

Cryptocurrencies

Cryptocurrencies Фото: blockchainhealthcarereview.com

Фінансові регулятори передових країн регулярно звертають увагу громадськості на згубний вплив криптоіндустрії на довкілля. На початку місяця було опубліковано нове дослідження компанії Forex Suggest, в якому йдеться, що сумарні збитки екології, завдані видобутком біткоїнів, можна порівняти зі знищенням 431,6 мільйона дерев.

Біткоїн, найпопулярніша монета як серед трейдерів-початківців, так і серед великих пулів, займає перше місце в списку найбільш екологічно небезпечних криптоактивів. Тільки за минулий рік викиди CO2 від майнінгу першої криптовалюти досягли 86,3 млн тонн. Litecoin і Bitcoin Cash зайняли друге та третє місця у списку “забруднювачів” природи, при цьому викиди від Cardono також неухильно зростають.

Ethereum, навпаки, зумів значно скоротити свої щорічні викиди CO2 майже на 100% після переходу на блокчейн нового типу, в якому плата за газ значно знизилася, а нова мережа може обробляти транзакції значно швидше, ніж раніше.

Проте обсяги викидів від майнінгу другої криптовалюти за 2021 рік становили рекордні 21,95 мільйона тонн CO2. Найекологічнішою криптовалютою визнана Stellar, транзакції з якою обходяться всього в 0,0003 кВтг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Криптоплатіжна компанія Wyre невдовзі може бути ліквідована

Ми раніше повідомляли, що колишній голова ФРС Алан Грінспен назвав крах FTX “чистим шахрайством”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

SWIFT інтегрує блокчейн та починає працювати з криптовалютами

Індонезія запустить національну криптовалютну біржу у 2023 році

За матеріалами сайту finextra.com

google news
credit link image
×
Підписуйтесь на нас в Telegram та Viber!