close-btn

Криптовалюта за серіалом «Гра в кальмара» Squid Game виявилася аферою

Цифровий токен, натхненний популярним південнокорейським серіалом від Netflix «Гра в кальмара», втратив майже всю цінність, оскільки виявився очевидним скамом. Шахраї заробили $3,38 млн і втекли

https://www.bbc.com/

Ціна на Squid, яка позиціонувалася як «криптовалюта для гри та заробітку», останніми днями різко зросла — на тисячі відсотків. Проте криптовалюту критикували за те, що власникам не можна було перепродавати свої токени. У результаті анонімні автори Squid Game офіційно закрили проект. Вартість токенів, яка з нуля менше ніж за тиждень досягла $2861, за кілька хвилин упала до $0,0008.

Криптоінвестори найчастіше називають шахрайство такого роду скамом. Промоутер цифрового токена приваблює покупців, а потім припиняє торговельну діяльність і йде з грошима, отриманими від продажу.

За останніми даними, розробники Squid заробили приблизно $3,38 млн. (2,48 мільйона фунтів стерлінгів).

Криптовалюта формату «грай, щоб заробити» (Play-to-earn) — це токени для використання в онлайн-іграх, в яких учасник може заробити ще більше токенів, після обміняти їх на інші криптовалюти або національні валюти. На жаль, ніхто з інвесторів Squid не зміг вивести свої гроші через обмеження, що забороняє продаж токенів.

Примітно, що експерти по криптовалютах попереджали про кілька явних ознак того, що Squid, швидше за все, шахрайство.

Найбільш показовим було те, що люди, які купили токени Squid, не могли їх продати.

Критики також наголосили, що на веб-сайті проекту було надто багато орфографічних та граматичних помилок. До речі, веб-сайт більше не онлайн, і акаунти в соціальних мережах, що просувають токени, також зникли.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Аутсорсинг — це ділова практика найму третьої сторони для надання послуг або створення товарів, які традиційно виконували працівники компанії. Аутсорсинг був уперше визнаний стратегією бізнесу у 1989 році і став його невід’ємною частиною упродовж 1990-х років. Прихильники аутсорсу зазначають: такі практики стимулюють підприємства раціонально використовувати ресурси, допомагають значно скоротити витрати на оплату праці, а також ті, що пов’язані з обладнанням та технологіями. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зростання попиту на 5G-апаратуру вивело Nokia в лідери ринку

За матеріалам сайту bbc.com

google news