close-btn

Місце Binance у Європі активно займає інша біржа: подробиці

Платформа зареєструвалася як постачальник послуг віртуальних активів (VASP) у Литві

BIT расширяется в Европе

Фото: pexels.com

Криптобіржа BIT, запущена в серпні 2020 року як філія Matrixport, оголосила про успішну реєстрацію як постачальника послуг віртуальних активів (VASP) у Литві, пише CoinGape. Литва, відома своєю дружелюбністю до криптовалют з 2020 року, може похвалитися прогресивною правовою базою, що підтримує криптовалютні компанії.

BIT розширюється в Європі

BIT оголосила у своєму блозі, що пропонуватиме клієнтам у Європейському союзі/Європейській економічній зоні повний спектр послуг, пов’язаних із криптографією. Криптобіржа BIT була запущена в серпні 2020 року як філія Matrixport, провідної професійної платформи криптофінансових послуг. При цьому, такі біржі, як Binance, останнім часом не можуть отримати реєстрацію в Європі.

Будучи авторизованим VASP, BIT тепер має дозвіл регулятора на надання послуг обміну криптовалютами та гаманця-депозитарію криптовалют. Користувачі можуть використовувати платформу BIT для безперешкодної купівлі, продажу та торгівлі різноманітними криптовалютами, а також для полегшення транзакцій між цифровими активами та фіатними валютами або іншими криптовалютами.

“Правила відіграють ключову роль у формуванні ринку криптовалют, тож біржам вкрай важливо реагувати відповідним чином”. — вважає Лан, співзасновник і виконавчий директор BIT.

Після завершення реєстрації BIT зосередиться на створенні необхідних операційних основ для свого литовського підрозділу. Біржам необхідно відповідати вимогам Литви в галузі боротьби з відмиванням грошей, забезпечуючи відповідність під час реєстрації клієнтів і надання послуг за литовською ліцензією VASP.

Binance втрачає позиції

BIT отримала ліцензію в дуже вдалий для себе час. Зараз багато криптобірж стикаються з проблемами регулювання в Європейському союзі. Наприклад, Binance оголосила про свій відхід з Нідерландів і відкликала свою реєстрацію на Кіпрі. Біржа закрилася після того, як не змогла отримати ліцензію VASP від голландського регулятора.

Трохи пізніше Бельгійське управління з фінансових послуг і ринків (FSMA) наказало Binance припинити свою діяльність у країні. Рішення ґрунтувалося на тому, що Binance надає послуги з країн, що не входять до Європейської економічної зони (ЄЕЗ). А 29 червня регулятори Німеччини заявили, що не видадуть Binance ліцензію на зберігання криптовалюти.

Важливо зазначити, що 5 червня Binance та її генеральний директор Чангпенг Чжао були притягнуті до суду SEC за 13 звинуваченнями, включно з продажем незареєстрованих цінних паперів. Зараз Binance перебуває під слідством поліції та фінансових регуляторів у кількох європейських країнах.

Ви могли пропустити:

google news
credit link image
×
Підписуйтесь на нас в Telegram та Viber!