close-btn

Роздача безкоштовних токенів ARB завершилася провалом: в Arbitrum повідомили про збій

Сайт Arbitrum Foundation зламався, не витримавши навали користувачів, які поспішали отримати безкоштовні токени ARB. Як наслідок, безліч невдоволених людей та цінове ралі монети

ARB Arbitrum

ARB Arbitrum Фото: portaldobitcoin.uol.com.br

Так, на головній сторінці Arbitrum з’явилася помилка 429, яка вказувала на те, що сайт перевантажений трафіком користувачів. Веб-ресурс також був основним механізмом, за допомогою якого відповідні користувачі могли отримати свої токени ARB, що «впали з повітря».

Поряд з домашньою сторінкою, Arbiscan також зазнав краху, з повідомленням такого змісту: «Сервіс недоступний». Як і Etherscan, Arbiscan — це зручна платформа даних, яка збирає різні метрики Arbitrum, включаючи плату за gas і номери транзакцій.

Незважаючи на проблеми із запуском, згідно з даними Nansen, близько 14,5% від загальної кількості заявок на ARB все ж були оброблені. Очікується, що більшість адрес гаманців, які пройшли відбір, отримають 625 токенів. Також деякі щасливчики, які відповідають заявленим критеріям, отримають 10 250 токенів.

Хоч AirDrop і пішов не за планом, скоріш за все організатори все ж завершать його, і Arbitrum увіллє у власну екосистему до $2 млрд ліквідності.

Раніше ми писали, що на фоні цього довгоочікуваного AirDrop Arbitrum деякі нативні монети екосистеми також мають підскочити в ціні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Криптотрейдери втратили $132 млн у BTC за добу: Детальний огляд криптовалютного ринку 24 березня

Варто зазначити, що Arbitrum пропонує альтернативний спосіб вимагати безкоштовні токени, — через функцію «Претензії» в контракті. Тим не менш, процес подачі заявок призвів до неочікуваних помилок. Опція «Написати» повертала у відповідь помилки, такі як «перевищено ліміт RPC».

Наслідок такого провалу з боку Arbitrum — падіння ціни ARB. Ще вчора, згідно з даними Coinmarketcap, його вартість варіювалась в межах 230-250 грн, а сьогодні, 24 березня, — 52 грн. Пікова ж ціна на хвилі хайпу спостерігалась 20 березня і сягнула майже 510 грн (близько $14).

ARB Arbitrum, price

ARB Arbitrum, price Фото: coinmarketcap.com

Також хайп навколо AirDrop Arbitrum спонукав активуватись шахраїв. Так, хакери намагаються створювати фейкові роздачі токенів, спрямовані на крадіжку коштів довірливих користувачів та отримання їх конфіденційних даних. Після провалу роздачі токенів, таких атак може стати ще більше, зокрема, кіберзлочинці можуть повідомляти про «Відновлення роботи веб-сайту Arbitrum на іншому домені», тощо. Перейшовши за таким посиланням, користувач автоматично стає жертвою злодіїв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Що відомо про AI-токени та чи варто в них інвестувати: аналітика хайпового тренду

Комісар CFTC: не дозволяйте криптобіржам самостійно лістити токени

Swift прагне оптимізувати ринок цінних паперів за допомогою блокчейна: подробиці

За матеріалами decrypt.co, cointelegraph.com.

google news