close-btn

За останні півроку у Fintech побiльшало угод зi злиття та поглинання

Оскільки у все більшої кількості фінтех-компаній закінчуються гроші, необхідні для підживлення та підтримки їх діяльності, злиття з iншою фiрмою або продаж бiзнесу може бути гарною альтернативою повного припинення бізнес-операцій

У першій половині 2022 року було зафiксовано зростання кiлькостi угод зi злиття та поглинання (M&A) в сферi фінансових технологій. Було зареєстровано 591 угоду. Це пояснюють тим, що оцінки компанiй падають, а шукачі вигідних умов обирають пропозицiї за зниженими цінами.

Кiлькiсть угод M&A зросла на 46% порівняно з першим пiврiччям 2021 року та на 70% порівняно з аналогічним періодом 2019 року.

Міро Парісек, засновник і головний партнер, Hampleton Partners, каже: “Fintech виявився надзвичайно привабливим середовищем для фінансових та стратегічних операцій”.

За його словами, сьогодні більшість фінансових компаній все ще продаються на ринку “за доступними цінами”.

У сегменті Crypto and Blockchain за останнi 12 мiсяцiв було зафiксовано 107 великих угод. Це 75-відсоткове зростання всього за рік. Відкритий банкінг – це ще один сектор, де спостерігається збільшення активності угод злиття та поглинання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Google програла апеляцію в суді ЄС і заплатить найбільший в історії антимонопольний штраф

Раніше ми повідомляли, що нещодавно було створено мультинаціональний консорціум європейських експертів у сфері FinTech, щоб провести великомасштабний пілотний проєкт із транскордонних платежів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Експерти назвали країну, яка стане лідером у сфері штучного інтелекту до 2030 року

«Розвивайте кар’єру з Google Cloud»: пошуковик запустив нову програму для українських фахівців

На основі матеріалів сайту finextra.com

google news
credit link image
×
Підписуйтесь на нас в Telegram та Viber!