Допомога малому бізнесу, безробітним та асигнування на загальнонаціональну вакцинацію – три основні напрямки нового пакету заходів
Американські конгресмени досягли домовленості щодо пакету заходів і обсягу фінансової інтервенції для стимулювання зростання економіки країни та демпфірування негативного впливу пандемії. Згідно з опублікованою інформацією, планується виділення $900 млрд. У понеділок, на плановому засіданні Палати представників, відбудеться голосування.
Про це повідомив лідер республіканської більшості в Сенаті Конгресу Мітч Макконнелл, передає Reuters.
“Лідери Сенату і представники Конгресу США прийшли до остаточної угоди, це буде ще один важливий пакет рятівних заходів для американського народу”, – сказав Макконнелл, виступаючи у верхній палаті Конгресу США.
Якщо даний пакет заходів буде прийнятий, він стане другим за величиною в історії економіки США, і буде поступатися лише весняним вливанням на суму $ 2,3 трлн. Програма фінпідтримки включає в себе прямі виплати американцям в розмірі $600, розширення допомоги громадянам, які втратили робоче місце в результаті карантину, в тому числі збільшення допомоги на $300 в тиждень. В період весняно-літніх карантинних обмежень більше 20 млн жителів США втратили роботу. На цю мить лише половина з їх числа змогли знову працевлаштуватися.
Підготовлений пакет заходів буде також включати $25 млрд на компенсацію оренди для бізнесу. Основна частина коштів буде спрямована на підтримку підприємців малого бізнесу і на асигнування на загальнонаціональну вакцинацію, яка стартувала в США минулого тижня.
ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE
Берлін пообіцяв виділити Україні фінансову підтримку в обсязі 250 млн євро. Кабінет міністрів України і уряд ФРН уклали угоду про фінансове співробітництво. Згідно з документом планується виділення Україні 214 млн євро у вигляді кредитних запозичень і 40 млн євро грантових коштів, у вигляді фінансової допомоги без необхідності повернення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Влада ЄС надасть банкам кредитну допомогу у зв’язку з другою хвилею пандемії
За матеріалами сайту reuters.com