Споживачів автоматично перевели до Нафтогазу на тариф «Фіксований», проте для багатьох це стало сюрпризом, особливо коли прийшла «зайва» платіжка за газ
Нафтогаз із травня 2022 року став постачальником газу майже для всіх українців, а саме для 97,6%. Зазначається, що платіжки за газ приходитимуть клієнтам Нафтогазу до 25 числа кожного місяця. Дочекавшись паперового рахунку, клієнти можуть заплатити за блакитне паливо через термінали самообслуговування, у касі банку чи відділенні пошти.
Що робити, якщо квитанція не прийшла?
Українцям нагадали, що за газ можна заплатити онлайн, причому попередньо сформувавши платіжку у телефоні. Для цього вам потрібно дізнатися про свій новий номер особового рахунку, який складається з 9 цифр. Зробити це можна у чат-ботах GasUa у Telegram чи Viber, NaftogasGasSupply у месенджері Facebook або у контакт-центрі ДК «Нафтогаз України».
Для цього необхідно ввести EIC-код. Це персональний газовий номер, що складається з 16 символів (латинські літери та цифри, наприклад 56XX22A123456789). EIC-код можна знайти на рахунку за розподіл чи постачання газу. Якщо ж квитанції у вас немає, переглянути код можна на сайті 104. ua у розділі «Інформація». Після цього необхідно зареєструватись в особистому кабінеті MyGas Ua.
В особистому кабінеті представлена вся інформація про умови тарифного плану, стан рахунку та можливість оплатити газ онлайн.
Раніше ми писали, що в червні, вперше в історії, Європейський Союз імпортував більше зрідженого природного газу (ЗПГ) із США, ніж газу трубопроводом із Росії.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Туреччина розпочинає найважливішу стадію реалізації проекту з видобутку природного газу в Чорному морі
- Національний банк України ввів оновлені вимоги до реєстрації та діяльності страхових посередників
- Україна вивчає варіанти реструктуризації зовнішнього боргу
За матеріалами «Хвиля»