close-btn

У Мінекономіки озвучили причину зменшення обсягу капіталовкладень

Падіння капітальних інвестицій перевищило рівень попередніх років

Минэкономики намерено зарегистрировать 10 новых географических брендов

Скорочення обсягу інвестиційних вливань в економіку країни є найбільш яскравою ознакою коронакризи 2020 року. Значне скорочення інвестиційної діяльності в Україні фіксується третій квартал поспіль на однаковому рівні – прибл. 35%. Про це повідомили в пресслужбі Департаменту стратегічного планування та макроекономічного прогнозування Мінекономіки. За даними відомства, серйозні втрати бізнесу в результаті карантинних заходів, а також вичікувальна позиція в умовах загальної невизначеності та мінливості ситуації стали головними причинами скорочення інвестицій.

“Відповідно в січні-вересні падіння освоєних капітальних інвестицій склало 35,4% і було найбільшим за період з 2010 року, що особливо відчутно на тлі попереднього 4-х річного періоду високої інвестиційної активності”, – відзначили експерти Мінекономіки.

У звіті Міністерства йдеться, що за умова затяжного впливу на економіку стримуючих факторів, очікується рекордне з 2010 року скорочення обсягів освоєних капітальних інвестицій. Однак за прогнозами відомства в наступному році в економіці повинна наступити деяка “відлига”; очікується відновлення обсягів виробництва і загальна нормалізація економічного життя країни, але через втрату запасів міцності, інвестиційна активність буде слабкою.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Суд призупинив розгляд позову колишнього голови правління ПриватБанку Олександра Дубілета про визнання недійсним договору про викуп державою у 2016 році акцій неплатоспроможної фінустанови. Як повідомляє пресслужба ПриватБанку, це пов’язано з несплатою Дубілетом судового збору. Розгляд позову призупинено до вирішення апеляційної інстанції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Небанківські фінустанови відновлюються до докарантинного рівня – НБУ

За матеріалами сайту rbc.ua

google news
credit link image
×
Підписуйтесь на нас в Telegram та Viber!