close-btn

На сайті президента опубліковано петицію про заборону додатку TikTok в Україні

У минулому році в Італії проводилося дослідження, яке довело деструктивний характер впливу додатку на дитячу психіку, в результаті чого, відеосервіс був заблокований

На офіційному сайті президента було подано петицію про заборону в Україні стрімінгового додатку TikTok. Петиція з’явилася на сторінці вебресурсу ще місяць тому і на момент публікації новини встигла набрати 303 підписи.

Щодо можливої ​​заборони китайського сервісу висловився уповноважений з прав дитини в Україні Микола Кулеба. Чиновник висловив підтримку цієї ідеї, оскільки соцмережі, що не обмежують розміщення шкідливого для дітей контенту, повинні бути заблоковані. TikTok, за його словами, належить до таких платформ. З метою протидії шкідливому впливу на неповнолітніх небезпечного контенту в інтернеті необхідно об’єднати зусилля як батьків, так і Департаменту кіберполіції.

Свій вклад у боротьбу з розтліваючим контентом також повинні внести і працівники навчальних закладів. Про це Кулеба заявив в коментарі агентству УНН, додавши, що одна школа під Києвом зібрала понад 10 тис підписів вчителів та батьків про заборону TikTok.

Зазначимо, що в Італії також проводилося дослідження, яке підтвердило деструктивний характер впливу цього “нешкідливого” додатка на незміцнілу дитячу психіку, в результаті чого додаток TikTok було заблоковано. У США доступ до ресурсу було істотно обмежено, а в деяких штатах і зовсім заборонено.

«Однозначно я “за” заборону таких деструктивних мереж, тому що вони неконтрольовані, і питання контролю піднімалося вже не раз. Але це повинен робити провайдер – власник TikTok. Він повинен так само, як і Facebook або YouТube, контролювати канал та не дозволяти оприлюднювати деструктивні сюжети. Цього в TikTok якраз і немає», – заявив пан Кулеба.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Китайський мобільний додаток для короткометражних відео TikTok збільшив операційний прибуток до $7 млрд, при цьому, за повідомленням агентства Bloomberg, сумарна виручка материнської компанії сервісу ByteDance торік склала $35 млрд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Материнська компанія TikTok йде з великого ринку через проблеми з владою

За матеріалами сайту thepage.ua

google news