close-btn

Cerence Co-Pilot заздалегідь передбачає, чого хочуть водії

Проактивний та мультимодальний голосовий ШІ аналізує дані з автомобільних датчиків та людський фактор, щоб передбачати бажання водія

https://voicebot.ai/

Ваша наступна машина цілком зможе читати ваші думки, пропонуючи варіанти того, куди їхати та що робити.

Cerence, піонер у галузі розпізнавання голосу в автомобілях, продемонструє на початку наступного місяця на виставці CES, великій виставці побутової електроніки в Лас-Вегасі, інтуїтивно зрозумілого помічника з водіння на базі ШІ.

Новий Cerence Co-Pilot покликаний передбачати потреби водіїв за допомогою Штучного Інтелекту та безперервного навчання. Co-Pilot заздалегідь пропонуватиме виконати деякі дії, перш ніж водії навіть попросять про це.

Штучний Інтелект і машинне навчання роблять автомобілі розумнішими та безпечнішими, ніж будь-коли, і потенційно можуть змінити стосунки між водієм та машиною.

Як це працює

ШІ інтегрований з датчиками та даними автомобіля та розуміє що відбувається всередині авто та навколо нього. Діючи як центральний мозок машини, технологія аналізує вступні від комбінації голосу, погляду, жестів та сенсорного керування, поряд з уподобаннями водія та даними датчиків у реальному часі.

Наприклад, система може запропонувати замовити чашку кави, коли водій знаходиться поруч зі своєю улюбленою кав’ярнею. Або може розпізнати проблему з обслуговуванням та запропонувати призначити візит до сервісного центру.

Знаючи, що у водія завтра вранці зустріч за 50 км від будинку, Co-Pilot може запропонувати зупинитися для заправки сьогодні, навіть якщо сигнальна лампочка низького рівня палива не горить. Він також може надавати інформацію в реальному часі, наприклад, про наближення суворої погоди, і пропонувати переключити автомобіль у відповідний режим руху.

Cerence Co-Pilot — це лише частина новин про технології розумних автомобілів, які очікуються на виставці CES 3 січня.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

В Оксфордському університеті провели дискусію на тему «Етика ІІ». В обговореннях взяли участь такі великі уми, як Вільям Гладстон, Робін Дей, Беназір Бхутто, Денис Хілі та Тарік Алі. Разом зі студентами вони дозволили справжньому ШІ зробити свій внесок. Під час обговорення нейромережа здивувала своїми відповідями, попередивши про небезпеку Штучного Інтелекту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Facebook навчає штучний інтелект за допомогою фотографій у Instagram

За матеріалами сайту axios.com

google news