close-btn

Глобальний податок на технологічних гігантів тепер “вельми вірогідний”, – міністр фінансів Німеччини

З приходом нового глави Білого дому США мають намір більш активно брати участь в переговорах з даного питання

Антимонопольный комитет США призвал реформировать правила для технологических гигантов - LDaily

Фото: ldaily.ua

У поточному році технологічні компанії Кремнієвої долини з більшою ймовірністю зіткнуться з новими глобальними податковими законами, оскільки прихід нового президента США підігріває очікування європейських чиновників у відновленні діалогу на рівні Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР). 28 січня, міністр фінансів Німеччини Олаф Шольц заявив, що угода з податків «дуже ймовірно» буде укладена вже до літа. Таку заяву він зробив після розмови з новим міністром фінансів США Джанет Йеллен, яка підтримала заклики ввести глобальний податок на технологічних гігантів. Обговорити такі заходи незабаром планується на рівні країн-членів ОЕСР.

Вона також пообіцяла, що США будуть активно брати участь в переговорах з даного питання. Розмови з приводу введення такого формату податків ведуться вже кілька років, проте їх впровадження застопорилося через дії адміністрації Трампа, яка покинула майданчик організації в минулому році. Проте, не дивлячись на відсутність консенсусу на рівні ОЕСР, деякі європейські країни в односторонньому порядку ввели свої власні податки на цифрові компанії. У їх числі Іспанія, Італія та Франція.

Остання була єдиною державою, яка вимагала від цифрових гігантів продовжувати податкові відрахування, в той час як інші країни призупинили програми оподаткування в очікуванні результатів переговорів ОЕСР. Якщо переговори знову зазнають невдачі, Європейська комісія оголосить податок на цифрові технології, який буде обов’язковим тільки для країн-членів ЄС. Після цього, дане рішення повинні будуть затвердити на законодавчому рівні всі 27 держав ЄС, що в минулому році однак виявилося досить складним завданням.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Найбільші банки США тестують інноваційну систему оцінки ризиків. Система спрямована на те, щоб допомогти фінансовим установам будь-якого типу більш ефективно і раціонально задовольняти свої потреби в аналізі кредитних ризиків. В експерименті беруть участь Bank of America, JPMorgan Chase, PNC Bank, TD Bank, Truist, US Bank і Wells Fargo.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Популярність криптовалюти Ripple різко знижується на тлі чергового позову

За матеріалами сайту cnbc.com

google news