close-btn

Число користувачів технології розпізнавання облич при підтвердженні платежів зросте вдвічі за 5 років

Також буде розширюватися сфера застосування голосової ідентифікації

Идентификация лица. Фото: hi-news.ru

Згідно з прогнозом Juniper Research, до 2025 року кількість споживачів, які будуть використовувати системи розпізнавання обличчя при здійсненні платежів, досягне 1,4 млрд осіб. На сьогоднішній день таких налічується близько 671 млн осіб.

Даний прогноз демонструє те, наскільки активно поширюються системи біометричної ідентифікації в різних користувацьких сервісах. Це стало можливим у тому числі завдяки наявності майже у кожному “розумному” девайсі фронтальної камери та відповідного програмного забезпечення.

У звіті Juniper Research також зазначається, що, попри проблеми з розпізнаванням обличчя, що виникали під час пандемії у зв’язку з використанням медичних масок, компанії продовжували впроваджувати у свої продукти дану технологію, паралельно покращуючи ефективність алгоритмів розпізнавання. Зокрема, великим кроком стало впровадження компанією Apple свого сервісу Face ID, після чого на ринку софта стало з’являтися все більше різних додатків-помічників, які використовують функцію розпізнавання обличчя власника.

Крім цього, дослідники відзначають, що кількість людей, які будуть використовувати під час платежів технологію розпізнавання голосу, збільшиться зі 111 млн у 2020 році до більш ніж 704 млн у 2025 році. Однак розпізнавання голосу в основному буде використовуватися лише в банківській сфері. Розповсюдженню технологій на інші області, як і раніше, будуть перешкоджати побоювання користувачів з приводу надійності та конфіденційності.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Представники Facebook уклали контракт на покупку електроенергії, що видобувається з відновлюваних джерел. Угода була укладена з індійською компанією, що займається розвитком вітроенергетичних проектів. У Facebook повідомили, що це перший подібний контракт гіганта соціальних мереж в південноазіатському регіоні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЄС може частково заборонити використання штучного інтелекту: які сфери під загрозою

За матеріалами сайту nfcw.com

google news
credit link image
×
Підписуйтесь на нас в Telegram та Viber!